Коли справа доходить до вибору правильної дерев’яної підлоги для вашого проекту, багато чого залежить від вашого особистого смаку та того, в якій кімнаті ви укладаєте. У цій статті: “яку підлогу слід вибрати”, ми розглянемо кожну кімнату, даючи поради та підказки щодо того, що потрібно враховувати.

Передпокій

Передпокій – це найпрохідніше місце. Незалежно від того, молода пара ви чи сім’я з п’ятьма чи шістьма дітьми, у вашому передпокої, швидше за все, підлога повинна бути стійкішою, ніж у будь-якій іншій кімнаті в будинку. Саме з цієї причини вам потрібно вибрати варіант дерев’яної підлоги, який витримає досить екстремальний знос. Якщо у вас в коридорі немає теплої підлоги, ви зможете вибрати між паркетною або масивною дошкою. Якщо у вас підлога з підігрівом, то найкращим варіантом буде інженерна підлога.

Дерев'яна підлога в передпокої

Що стосується обробки, то як лаковані, так і змащені оздоблення мають свої переваги, але одне, про що слід пам’ятати, коли ви плануєте підлогове покриття для свого коридору, – це інвестувати в справді ефективний високоякісний килимок для захисту підлоги.

Кімната відпочинку або вітальня

Оскільки вітальня створена для приємного проведення часу, ви повинні дати своїй фантазії більше простору для вибору дерев’яної підлоги. Залежно від пропорцій вашої кімнати, ви можете взяти вузьку або широку дошку, щоб збалансувати будь-яку диспропорцію кімнати або створити приголомшливий візуальний ефект.

Підлога в вітальні

У будь-якому випадку, величезний вибір дерев’яних підлог, доступних сьогодні, дозволить вам вибрати що завгодно – від сніжно- білої дошки до чорної, не порушуючи бюджет. Це означає, що ви можете створити приголомшливий зовнішній вигляд своєї вітальні, використовуючи вже наявні меблі.

Їдальня

Головним елементом у будь-якій їдальні, як не дивно, є ваш обідній стіл. Часто в їдальню підходить легкий і повітряний вигляд підлоги, або ви можете захотіти створити офіційний та класичний вигляд тла для своїх меблів.

У будь-якому випадку, як і з передпокоєм, ви можете вільно вибирати між масивом та паркетом або інженерною підлогою. Що стосується ширини дошки, ви, можливо, знову захочете підсилити пропорції вашої кімнати або створити вишуканий, нестандартний вигляд.

Дерев'яна підлога в їдальні

Кухня

Кухні можуть бути гарячими та вологими приміщеннями, де температура та рівень вологи, як правило, щодня піднімаються вгору та вниз. Саме з цієї причини інженерна дерев’яна підлога, без сумніву, є найкращим варіантом для кухонь. Вибираючи дерев’яну підлогу для кухні, переконайтеся, що обране вами покриття буде протистояти потенційним розливам та плямам, і його також буде легко чистити.

Дерев'яна підлога на кухні

Ще одна порада щодо встановлення підлогового покриття на кухні – зробити доступ до будь-яких трубопроводів або водостоків приємним і легким на випадок витоків або аварій у майбутньому.

Ванна кімната

Знову ж таки, ванні кімнати, ймовірно, зазнають значних перепадів температури і вологи. І взагалі тут підлога часто в контакті з водою. Тому ванна кімната не найкраще місце для справжньої дерев’яної підлоги. Який варіант ви можете обрати водостійку підогу SPC з надзвичайно реалістичним відтворенням дерева.

spc підлога в ванній кімнаті

SPC підлога в ванній кімнаті

Спальня

Спальня – ідеальне місце, щоб дозволити вашій фантазії розгулятись, коли справа стосується дерев’яної підлоги.

Ви можете вибрати дошки різного розміру, з потертостями, 3D тисенням і так далі. Знову ж таки, якщо у вас запланована тепла підлога, варто обирати інженерну дерев’яну підлогу.

Мансарда

На мансардному поверсі зазвичай сонячно. Влітку може бути досить спекотно, а взимку холодно, якщо утеплення даху не надто якісне. З огляду на це, ймовірно, розумним варіантом є така підлога, щоб ви не мали ризику пошкодження, спричиненого підвищенням та падінням температури. Якщо на переобладнаному горищі у вас багато сонячного світла, тоді варто перед покупкою уточнити стійкість покриття до ультрафіолету.

Підлога в мансарду

Як і в попередніх варіантах, найбільш стабільною буде інженерна підлога.

Домашній офіс

Дедалі більше людей обирають працювати вдома, і шукають підлогу, яка відповідає умовам офісу. Якщо ви збираєтеся проводити весь свій робочий час у цій кімнаті, вам слід вибрати варіант, який вас порадує, а також зможе протистояти зносу, особливо навколо робочого столу.

Домашній офіс

Виходячи з того, що ця кімната навряд чи буде дуже великою, ще одна перевага полягає в тому, що ви можете дозволити собі дорожчі варіанти.

Розрахувати вартість підлоги