Вас вітає “Студія підлоги”.

Ми пропонуємо тільки якісний ламінат від перевірених десятиліттями виробників Parador, Wineo, Quick Step, Haro, Berry Alloc.

Працюємо в Рівному і Тернополі.

А тепер давайте розберемося, в чому різниця, і які чинники найбільше впливають на ціну. Виділимо три найважливіших параметра.

1. Клас ламінату

Це показник зносостійкості поверхні, то наскільки вона захищена від стирання. Перевіряється за допомогою taber-тесту: спеціальний апарат обертається навколо своєї осі, а знизу до нього прикріплений абразивний елемент (наждачний папір), який тре поверхню.

Робиться замір кількості оборотів до повного стирання захисного шару і присвоюється клас ламінату:

  • 32 – (4000 – 6000 оборотів) – призначений для житлових приміщень (вітальня, кухня, коридор, спальня)
  • 33 – (6000 – 8500) – підійде для комерційних об’єктів (магазини, офіси)
  • 34 – (> 8500) – потрібен в супер прохідні приміщення, аж до виробничих.

Було б логічно зробити висновок, що чим вищий клас ламінату, тим вище вартість, але це не так. Наприклад, є дешевий ламінат 33 класу, а є дорогий німецький 32-й.  При цьому, повірте, німецький прослужить набагато довше. Вирішальну роль тут відіграє якість захисного покриття, яке відбивається на наступних характеристиках:

1) Стійкість до подряпин. Кількісно не виражається але на практиці на якісному покритті залишається менше потертостей і подряпин.

2) Екологічність. При використанні дешевих комплектуючих, виділення шкідливих елементів стає більшим. Тому рекомендується купувати ламінат із сертифікатом екологічності: А + або “Блакитний Ангел”.

2. Щільність HDF плити

Показник змінюється від 800 до 1100 кг на м3. Чим щільніше плита, тим:

1) залишається менше вм’ятин від падаючих предметів, по ламінату можна ходити на підборах і не боятися за його збереження;

2) підвищується вологостійкість. При зміні вологості в приміщенні ламелі поводяться більш стабільно, а також при попаданні вологи на стик між плашками ймовірність набрякання країв набагато менша.

Переглянути наші роботи

3. Країна виробництва

Найбільш високі норми сертифікації в Європі, отже, і продукція тут кращої якості. Показники щільності плити, якості верхнього шару, екологічності та водостійкості тут досягають максимуму. Виробництво авторитетних брендів зосереджено в Бельгії, Німеччині та Норвегіі. Ви самостійно можете перевірити, чи дійсно ламінат зроблений в Європі: на кожній дошці зі зворотнього боку знаходиться маркування. Якщо його немає – то це китайський або російський товар.

Ламінат з Китаю не рекомендований до покупки: продукція практично завжди маркується 33 і 34 класом, при тому що ціна на порядок нижче європейців, клас яких в основному 32. Секрет тут простий. По-перше, в основі конструкції лежить HDF плита низької щільності (плотності, що близька до показників MDF), тому щоб ламелі не набухали після вологих прибирань, їхні краї рясно промазали воском. По-друге, клас стирання досягається не якістю нанесеного захисного шару, а кількістю: при taber-тесті показник оборотів досить великий, але стійкість до подряпин поверхні вкрай низька. Та й екологічність страждає, норми по екології в Китаї набагато нижче.

Дізнайтесь вартість підлоги! Заповніть форму і ми підрахуємо ціну

ДІЗНАТИСЬ!

Окремо виділимо виробника ламінату Quick Step. Це бельгійський бренд, завод якого побудований грамотно, функціонує автоматично, без людського фактору.

Висновки

У російського або китайського ламінату в дешевому сегменті буде нещільна (неплотна) HDF плита, а заявлений клас досягнуто шляхом кількості меламінових смол, а не їх якості. Такий ламінат розрахований на пару років служби, після вологих прибирань краї піднімуться, на поверхні будуть видні потертості. Середній сегмент прослужить на порядок довше, а дорогий може лежати більше 20 років і не «просити» заміни.

Ви можете купити ламінат в Тернополі та Рівному в одному з наших магазинів “Студія Підлоги”. У нас тільки європейські виробники.

ТЕРНОПІЛЬ

Ринок “Західний” (Об’їзна 12/4)

РІВНЕ

Вулиця Соборна, 18

ТЕРНОПІЛЬ

Вул. Лозовецька,17 біля “Епіцентру”

Замовити безкоштовний замір вологості / міцності стяжки

ВИ ЗЕКОНОМИТЕ НА МАТЕРІАЛІ ТА ОБЛАДНАННІ

ЗАМОВИТИ