Підлога, якій немає аналогів

Неймовірно міцна підлога нового покоління

Служитиме вічно

Nadura – це підлогове покриття, яке поєднує в собі переваги двох видів підлоги. Це міцний і простий в обслуговуванні матеріал, як плитка, теплий, як дерев’яна підлога, а також абсолютно непорушний і надзвичайно міцний.

розрахувати вартість

Ефект металу та каменю

Німецька підлога Надура має не лише видатні технічні властивості – вона також чудово виглядає! Широкий спектр ефектів каменю та металу або навіть бетону виглядає ідеально відповідно до сучасного стилю життя. Щедрий формат плитки максі (85,3 х 39,5 см) – ще один фактор, що сприяє модному вигляду.

Доступно 18 ефектів.

Серйозний суперник плитки

Nadura дуже легко чиститься, приємна, тепла під ногами і в той же час настільки жорстка, що навіть тверді предмети майже не мають впливу на покриття. Це робить підлогу «Надура» ідеальною і здоровою альтернативою керамічної плитки. На відміну від плитки, її можна легко встановити як плаваючу підлогу без будь-якого склеювання.

ЗАПИТАТИ менеджера

Міцна, як скеля. Тепла, як дерево

Nadura від німецького виробника MEISTER – це абсолютно новий тип підлогових покриттів, який виготовляється за допомогою так званої технології порошкової деревини. Поверхня складається з тонких деревних волокон та мінеральних матеріалів, поєднуючи твердість та міцність каменю із теплом деревини. Для Надури (від англійської «природа» та «довговічна») дрібні деревні волокна змішуються з мінеральними компонентами. Цей так званий порошок деревини стискається під тиском і при високій температурі. В результаті виходить підлога, яка поєднує в собі переваги плитки та підлоги з дерева. Завдяки високій частці деревних волокон, тепло тіла відводиться повільніше, що залишає ваші ноги теплими на Надурі навіть без тапочок! Частка мінеральних речовин робить підлогу настільки ж жорсткою, як камінь або кераміка.

На відміну від плитки, міцна підлога Надура не пошкоджується горщиками, пляшками або праскою, що падає на неї. Крім того, надзвичайно просто підтримувати її чистоту. Червоне вино, олія та інші рідини можуть назавжди забарвити цементні шви між керамічною плиткою – цього не може статися із з’єднанням Надура. Грубі бруди можна видалити навіть із глибших поверхневих конструкцій, оскільки підлога Nadura надзвичайно стійка до очищення та стирання.

Дізнайтесь вартість підлоги! Заповніть форму і ми підрахуємо ціну

ДІЗНАТИСЬ!