Якість & Інновації

Все починалось з двох молодих, цілеспрямованих чоловіків, що відважились увійти в цей ринок з підлогою преміум класу. Згодом до них приєдналась чарівна жінка, яка взяла значну частину роботи на себе.

Помаленьку компанія почала розвиватись. Виникла потреба в відповідальному та досвідченому водієві-комірникові, який до сьогоднішнього дня бездоганно виконує свою роботу, завжди готовий виручити і вирішити важкі логістичні задачі.

Коли справи пішли вгору, з появою нових салонів з’явилась необхідність в збільшенні штату менеджерів.

0
Декорів і відтінків
0
Брендів
0
Менеджерів
0
Салони

Сьогодні «Студія Підлоги» – спеціалізована мережа магазинів підлогових покриттів, аксесуарів та всього спектру робіт пов’язаних з підлогою.
Головний пріоритет нашої компанії – це реалізація і вирішення найскладніших дизайнерських рішень у вашій оселі за допомогою якісної продукції з Європи.

Наша історія почалася в «файному» місті Тернопіль на «Ринку Західному».

За декілька років, завдяки добросовісному ставленню до своїх обов’язків перед кожною людиною та щоденному вдосконаленню професіоналізму, ми витримали тиск конкуренції і не простих часів в нашій державі і навіть зуміли запустити ще один магазин на вулиці «Лозовецька 17»

На сьогоднішній день ми представленні вже у двох містах нашої країни, Рівне та Тернопіль і ведемо активну роботу для того, щоб мережа розвивалась і наповнювала український ринок відмінним дизайнерським стилем, а ще впевненістю в тому, що підлога в Україні дійсно буває якісною.

Контакти

Що конкретно ми пропонуємо?

ПІДЛОГА У НАШИХ КЛІЄНТІВ