Класика + унікальні розробки з Європи

Кам’яний вік закінчився не тому, що каміння закінчилось…  Нові технології гарантують максимум задоволення від підлоги.  Салони “Студія Підлоги” здатні запропонувати Вам ексклюзивні інноваційні рішення саме для Вашого сміливого проєкту.

0
Декорів і відтінків
0
Брендів
0
Менеджерів
0
Салонів

Сьогодні «Студія Підлоги» – спеціалізована мережа магазинів підлогових покриттів, аксесуарів та всього спектру робіт пов’язаних з підлогою.
Головний пріоритет нашої компанії – це реалізація і вирішення найскладніших дизайнерських рішень у вашій оселі за допомогою якісної продукції з Європи.

Наша історія почалася в «файному» місті Тернопіль на «Ринку Західному».

За декілька років, завдяки добросовісному ставленню до своїх обов’язків перед кожною людиною та щоденному вдосконаленню професіоналізму, ми витримали тиск конкуренції і не простих часів в нашій державі і навіть зуміли запустити ще один магазин на вулиці «Лозовецька 17»

На сьогоднішній день ми представленні у чотирьох містах нашої країни – Хмельницький, Івано-Франківськ, Рівне та Тернопіль і ведемо активну роботу для того, щоб мережа розвивалась і наповнювала український ринок відмінним дизайнерським стилем, а ще впевненістю в тому, що підлога в Україні дійсно буває якісною.

Контакти

Що конкретно ми пропонуємо?

ПІДЛОГА У НАШИХ КЛІЄНТІВ