MEISTER

Паркет з Німеччини

Паркетна дошка Meister надзвичайно стійка до навантажень. Це забезпечує міцний і стабільний середній шар.

розрахувати вартість

Переваги

Підлога виготовлена ​​зі справжнього дерева, тому це абсолютно натуральний продукт. Покриття також захищене від зносу, подряпин та вм’ятин. Не потрібно додатково герметизувати олією або лаком.

Паркет MEISTER виготовляють в трьох варіантах: змащений, матовий, лакований. Всі три типи обробки забезпечують особливу захисну поверхню. Паркетна підлога не тільки виглядає привабливо, її легко чистити та доглядати. Більше того, як натуральний продукт деревина регулює вологість і допомагає створити ідеальний клімат у приміщенні та затишне тепло під ногами.

MEISTER

Широкий діапазон вибору

Лінійка паркету MEISTER включає породи деревини, які мають різну зовнішність і властивості: класичний твердий дуб, модрина, яка за характером дещо м’якша, волоський горіх, що має дуже темний колір, клен – світлий і дуже сучасний.

Запитати менеджера
MEISTER

Легка і надійна установка

Укладання цього паркету завжди легке і дуже точне. Після установки дошки не від’єднюються одна від одної, а вода і бруд не можуть проникнути крізь них. Ця підвищена безпека відноситься як до плаваючої установки, так і до приклеювання на відповідній основі.

отримати консультацію

Підлога з підігрівом

Паркетний настил від MEISTER можна без проблем встановлювати як теплу підлогу, оскільки він швидко транспортує тепло на поверхню, не втрачаючи багато енергії. Причина: в середньому шарі HDF високої щільності майже немає повітряних кишень, які могли б мати теплоізоляційний ефект. Як результат, тепло від підлогового опалення прямує туди, куди повинно: до вашої житлової площі. Це не тільки гарантує високий рівень комфорту життя, але й оптимізує витрати на опалення.

Meister

COTTAGE PD 400

Meister

RESIDENCE PS 300

Meister

CLASSIC PC 200

Meister

CLASSIC PC 200