Унікальне поєднання всіх вимог

Комфортна, тепла і тиха підлога

В корковій підлозі Wicanders використано основний шар з корку надзвичайно високої якості, що забезпечує максимальний комфорт при ходьбі, тепло і поглинання шуму. Інтегрована підкладка підсилює теплові властивості, допомагає забезпечити тишу в приміщенні і сприяє економії енергії.

розрахувати вартість

Переваги

Корок – це неймовірно ефективний природний поглинач звуку за рахунок своєї сотової структури, при якій соти працюють в ролі звукоізоляторів.

Підлога Wicanders може легко знизити шум в приміщенні, зменшуючи звук ходьби.

Щоб перевірити рівень зниження шуму при ходьбі, який забезпечують підлогові покриття Wicanders, всесвітньо відомим інститутом Entwicklungs- und Prüflabor Holztechnologie gmbH (EPH) в Німеччині було проведено спеціальне дослідження. В рамках цього дослідження порівнювали звук при ходьбі по корку та іншому покритті підлоги: ламінат і дерево. Дослідження підтвердило, що підлога Wicanders з технологією Corktech дає вражаюче кращі результати.

Еластичність і довговічність

Корок це єдина, відома на сьогодні, тверда речовина, яка при стисненні з одного боку не збільшується за обсягом з іншого; в результаті своєї еластичності вона може адаптуватися, наприклад, до коливань температури і тиску без будь-яких змін. Завдяки суберину і цероїдам, що містяться в стінках сот, корок практично непроникний для рідин і газів. Його стійкість до впливу вологи дозволяє не втрачати своїх властивостей з віком.

ЗАПИТАТИ менеджера

Унікальний матеріал

Матеріал для підлоги отримують з кори коркового дуба. Ця процедура проводиться перший раз, коли дерево досягає 25-річного віку і повторюється кожні 9 років без будь-якої шкоди для дерева. Корок складається з 40 мільйонів сот на кубічний сантиметр. Така структура захищає дерево від перепадів температури і забезпечує амортизацію.

Також корок з кори дуба має наступні властивості: еластичність, пружність, мала вага, непроникність для рідин і газів.

Дізнайтесь вартість підлоги! Заповніть форму і ми підрахуємо ціну

ДІЗНАТИСЬ!