Від 50 років служби

Масивна дошка – це максимально натуральне дерево для підлоги, добре тримає тепло і ефективно регулює вологість у приміщенні. Реалізовуємо підлогу з масиву в Хмельницькому, Тернополі і Рівному

Неймовірно красива підлога

Таке підлогове покриття, особливо з дошки вищого сорту виглядає благородно і неймовірно презентабельно. Масивна дошка за своїм виглядом та показниками відноситься до елітної підлоги.

розрахувати вартість

Пропонуємо тільки найкращих виробників з Європи

Сировина для виготовлення масивної дошки проходить ретельний відбір. Максимальний контроль всього процесу виробництва.

Milagro, Malborg, Panaget, Firenzo, Parquet Plus, Porta Vita.

Міцна і довговічна

При правильній експлуатації масивна дошка з деяких порід дерева може служити 50 – 80 років. Її можна багаторазово циклювати і шліфувати, на відміну від більшості покриттів, що не підлягають реставрації. У цьому плані вона перевершує паркетну дошку

ЗАПИТАТИ менеджера

Неймовірно натуральна

Масивна дошка – це дороге натуральне підлогове покриття (мова не йде про дошки 2-3 сорту, які використовуються для чорнової підлоги або під фарбування). Довговічність і можливість реставрації, статусність, екологічність, неповторний малюнок натуральної деревини – її основні переваги. Мінуси масивної дошки – висока вартість і значні витрати на укладання, вразливість до вологи і механічних пошкоджень.

Хороше

Шумопоглинання

Надійна

Теплоізоляція

Зважений вибір

Це вибір для тих, хто може собі дозволити витрати на елітне покриття для підлоги, здатний забезпечити йому дбайливе поводження і належний догляд, щоб воно прослужило більше півстоліття.

Дізнайтесь вартість дошки! Заповніть форму і ми підрахуємо ціну

ДІЗНАТИСЬ!