Німецькі технології + натуральні матеріали

Міцна та екологічна

Ця дерев’яна підлога сильно відрізняється від будь-якого покриття, яке ми знали раніше. Надзвичайно міцна, із натуральним характером. А оскільки вона виготовлена за спеціальною технологією з порошку деревини та зі 100% натуральних матеріалів, Lindura навіть має екологічний знак Blue Angel.

розрахувати вартість

Склад

Деревний порошок – це суміш матеріалів, що включає дрібні деревні волокна, мінеральні компоненти та інші природні добавки; він з’єднюється з верхнім шаром з натуральної деревини під високим тиском і нагріванням. Результатом цього є природний, але надзвичайно міцний настил з дерева, який дуже добре справляється з багатьма навантаженнями. Високі підбори, футбольні бутси або падіння важких предметів не пошкоджує підлогу Lindura. Ідеальна підлога для реального життя – в будинках, квартирах чи комерційних приміщеннях.

Результат тестування: металева куля, скинута під тиском 4000 ньютонів, робить добре помітну вм’ятину в стандартному паркетному покритті. У випадку з “Ліндура” майже не видно слідів.

Неповторне дерево

Із багатим розмаїттям відтінків та змащеним спеціальним маслом натуральним покриттям, кожна дошка – це відображення природи – неповторної в своїй унікальності. Доступні дубові та горіхові варіанти.

ЗАПИТАТИ менеджера

Немає необхідності в шліфуванні

Традиційний процес шліфування підлогового покриття, як у випадку з паркетом, не потрібен для підлоги з деревини Lindura, завдяки надзвичайно твердому шару покриття реального дерева, зпресованому з порошком деревини. Підлогове покриття “Ліндура” можна також відремонтувати за потреби. Поверхню підлоги можна легко відновити повторним змащуванням спеціальним маслом.

Дізнайтесь вартість підлоги! Заповніть форму і ми підрахуємо ціну

ДІЗНАТИСЬ!