MEISTER

Довговічний ламінат з Німеччини

Ви гарантовано отримаєте міцну і красиву підлогу на десятиліття, яка потребує мінімального догляду.

Склад

Ламінат складається з натуральної сировини дерева. Центральним елементом є дошка із стислих (зжатих) деревних волокон (плита HDF) та нижній стабілізуючий шар. Також дошки мають вбудовану звукоізоляцію. У верхній частині знаходиться “поверхня” ламінованої підлоги з креативним дизайном. Верхній шар виготовлений по сучасній запатентованій технології, і  складається із надміцного напилення, яке робить німецький ламінат Meister дуже зносостійким  і легким у догляді.

ЕКОЛОГІЧНИЙ
ТИХИЙ
МІЦНИЙ
ТЕПЛИЙ
MEISTER

Продуманий дизайн

Дошки візуально виділяються одна від одної завдяки спеціальному заокругленому з’єднанню. Довгий формат ідеально підходить для просторих приміщень.

Запитати
MEISTER

Комплексний захист від вологи

Колекції ламінату преміум-класу (Melango, Talamo і Micala) оснащені комплексним вологозахистом «AquaSafe». Це захищає дошки від попадання вологи, особливо на стики.

Дізнатись ціну

Зносостійкий і легкий в догляді

Крім того, ламінат преміум-класу MEISTER має спеціальну поверхню “Diamond Pro”. Це підвищує стійкість до подряпин і стирання і забезпечує додатковий захист від зносу. Особливою родзинкою є «Антистатичне» покриття. Воно захищає від електричного заряду – а оскільки бруд менше притягується, підлогове покриття набагато легше чистити.

Meister

MICALA LD 200

Meister

CLASSIC LD 95

Meister

MICALA LC 200

Meister

CLASSIC LB 85