Цікавитесь, яку підлогу краще вибрати в коридор і передпокій? Тоді стаття саме для Вас. Найкраща підлога для передпокою і коридору має одночасно бути: приємною для ніг, стильною та з низьким рівнем обслуговування. Це високі вимоги, але вам справді потрібні всі три якості підлоги, яка буде протистояти постійному входу і виходу, неминучій грязюці, що приноситься, і все ще добре виглядатиме.

Скористайтеся нашим посібником по проектуванню підлоги передпокою, щоб завершити вашу нову схему житла.

Які є варіанти підлоги в коридор / передпокій

Коридор / передпокій – це вимогливий простір, але залишається величезний асортимент підлоги, придатної за своїми показниками. Вам потрібно буде вибрати між твердою підлогою та підлоговими покриттями, які більш пружні під ногами. Подумайте і про колір. Ви хочете, щоб підлога була доступна в темному відтінку, який не зробить бруд відразу ж очевидним? Крім того, ви можете віддати перевагу білій підлозі, яка може зробити темний коридор світлішим. Або покладіть плитку по діагоналі, щоб передпокій виглядав більшим.

Тверді підлогові покриття для передпокою, плитка та інше

Якщо ви хочете тверду підлогу для передпокою, вам варто розглянути плитку, паркетну дошку та ламінат. Прорахувати бюджет.  Також подумайте про вінілову підлогу, яка є доступною м’якою і теплою поверхнею.

Плитка для підлоги в передпокої – популярний вибір. Якщо ви вибираєте підлогову плитку, майте на увазі, що не всі підходять для зон підвищеного руху. Зверніться до свого постачальника, щоб бути впевненим, що конкретна плитка впорається із завантаженістю, і пам’ятайте, що їй потрібен постійний догляд. Переваги – природна краса та неповторність узорів.

Мінуси – плитка сама по собі холодна. Глянцевий варіант слизький, а пористу важко очистити від бруду. Керамічна плитка міцна в зносі і проста у догляді, а порцелянова плитка надзвичайно міцна. Плитка може надати неповторного стилю, а живий малюнок збереже нормальний вигляд між прибираннями.

Паркетна дошка в передпокої теж може бути хорошим варіантом. Оздоблення середнього тону та темний колір стануть більш практичними в плані прояву бруду, тоді як біла деревина вимагатиме більше роботи, але може допомогти простору виглядати більш широким. Паркетна дошка має красивий природній стиль і довговічність. Перевага паркетної дошки полягає в тому, що її можна реставрувати, якщо з часом виникнуть якісь пошкодження.

Інженерна деревина є альтернативою масиву деревини для передпокою. Створена з декількох шарів, інженерна або композитна деревина розроблена таким чином, щоб вона була стійкішою у відповідь на зміни вологості, ніж тверда.

Підлогове покриття для передпокою з ламінату може створити зовнішній вигляд масивного або інженерного дерева в передпокої за нижчою ціною. Хороший ламінат буде протистояти зносу, якому він піддаватиметься в коридорі. Тримайтеся подалі від дешевих варіантів.

Вінілова підлога в передпокої може відтворити вигляд дерев’яних дощок, паркету, каменю або візерункової плитки.

Вона м’якша і тихіша під ногами, тому це дуже цікавий варіант в прихожу чи коридор. Вінілова підлога також легка в догляді і дуже проста в укладці. Як і ламінат, це вигідна покупка. Вініл також сумісний з підлоговим опаленням.

Ковролін

Тепліший і м’якший під ногами, ніж тверда підлога, ковролін може мати успіх у передпокої, особливо на сходах.

Ковролін – вибір підлоги для передпокою в багатьох будинках. Килим не можна протерти ганчіркою, коли взуття приносить бруд, але килими можуть мати хорошу стійкість до забруднень і бути достатньо міцними для коридору. Спробуйте версію, багату шерстю (80 відсотків вовни, 20 відсотків волокнистих ресурсів). Якщо ви віддаєте перевагу синтетичному волокну, вибирайте ковролін (або килим поверх твердої підлоги) виготовлений з поліаміду – це відштовхувач вологи та жиру, що робить його хорошим варіантом для великих сімей з велосипедами і калясками.

Килим також є хорошим шумозахисним засобом. Візерунок може сильно вплинути на вигляд передпокою.

Підігрів підлоги

Тверда підлога передпокою, така як камінь, порцеляна та керамічна плитка, ефективно поєднуються з підігрівом підлоги та забезпечують хорошу тепловіддачу.

Підлога з масиву дерева може бути придатною для використання при теплій підлозі, але проконсультуйтеся у свого постачальника. Композитна деревина також повинна бути сумісною.

Високоякісний ламінат та вініл можна використовувати при теплій підлозі.

Ковролін можна також комбінувати з підлоговим опаленням, однак він повинен відповідати максимальному рейтингу TOG (термічного опору), визначеному виробником опалення.

Порада: незалежно від підлоги, яку ви вибрали, завжди кладіть килимок біля входу у ваш будинок, щоб запобігти пошкодженню підлогового покриття та продовжити його життя.

Джерело: realhomes.com

Дізнайтесь вартість підлоги! Заповніть форму і ми підрахуємо ціну

ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ!