Перш ніж ви почнете вибирати між типами дерев’яної підлоги, ви повинні зрозуміти, скільки років гарантії на обробку і конструкцію додається до кожного окремого продукту. Зазвичай можна зустріти підлогу з гарантією 25, 50 або навіть 100 років. Мета сьогоднішньої статті – допомогти вам зрозуміти, що ви дійсно отримуєте від гарантії на дерев’яну підлогу.

Гарантія на дерев'яну підлогу

Структура гарантії

Читаючи інформацію про гарантію, важливо розуміти, що вона означає. Більшість гарантій складається з двох основних частин: гарантії на конструкцію і гарантії обробки. Гарантія на конструкцію захищає кінцевого користувача від деформації підлоги. У разі інженерної підлоги також розглядається розшарування. Зазвичай це супроводжується застереженням «при правильній установці і обслуговуванні».

Якщо завод вважається відповідальним за структурні проблеми, такі як розшарування, він буде нести відповідальність за поставку нового підлогового покриття тієї ж вартості. Проте, завжди пам’ятайте, що поломка підлоги пов’язана не тільки з матеріалом, але й з іншими витратами. Вартість робіт з видалення несправної підлоги та встановлення нової може не покриватися в залежності від вмісту гарантії і може варіюватися в залежності від марки та обставин.

Гарантія на обробку

Гарантія на обробку зазвичай гарантує, що обробка не зношується до голої деревини або не відділяється від деревини протягом зазначеного гарантійного терміну.

Більш тривала гарантія на обробку може означати, що продукт має більш високу якість обробки, але тривалість гарантії на обробку дерев’яної підлоги часто вводить в оману. Багато гарантій настільки обмежувальні, що захищають виробника більше, ніж кінцевого користувача. Гарантії не передбачають відшкодування, якщо за підлогою не доглядають належним чином. Вм’ятини від високих каблуків, пазурів домашніх тварин, коліщатка холодильника, ніжки меблів, пошкодження під час установки, утворення плям через неправильні засоби чищення і цвіль, викликана паровими швабрами, – все це чудові приклади проблем з обслуговуванням, що не покриваються вашим виробником підлогових покриттів.

Що це означає?

Суть в тому, що вам не потрібно купувати підлогу виключно на підставі гарантій, але ретельне вивчення цих самих гарантій в сукупності з репутацією виробника забезпечить захист ваших інвестицій. Заміна або повернення коштів – це рідкісна ситуація з найбільш досвідченими виробниками натурального паркету; тим не менш, гарантія вступає в силу, якщо установка і обслуговування виконані правильно, а підлога починає руйнуватись.

Фактично, середній термін претензії до виробника становить 1 рік, що дозволяє підлоговому покриттю пройти через сезонні зміни, перш ніж можна буде визначити причину.

Щоб придбати правильний продукт з правильною гарантією, вам слід витратити деякий час на вивчення різних властивостей дерев’яної підлоги. Зрештою, ви будете жити з цим. Кращий спосіб дізнатися про підлогу все необхідне – звернутися до спеціалізованих дилерів, які розуміють і інтерпретують справжнє значення цих обмежених гарантій. Досвідчений фахівець з продажу дерев’яної підлоги повинен зрозуміло і всебічно пояснити про «підводне каміння» гарантії, щоб вибрати підлогу відповідно до ваших конкретних потреб.