Вибираючи найкращу і  правильну підлогу  для кімнат з домашніми тваринами, слід врахувати багато факторів. Один з найважливіших моментів, про який варто задуматися, – це хто саме буде її використовувати? Наприклад, якщо ви власник великих домашніх тварин, важливо знайти варіант підлоги, який витримає вашого пухнастого друга.

Домашні тварини – це частина вашої родини, і ви хочете, щоб їм було так само комфортно жити у вашому домі, як і вам. Тут також важливо зазначити, що довговічність підлоги не тільки охоплює стійкість до подряпин, але повинна враховувати удари та зволоження. Загалом, підбираючи матеріал для підлоги, важливо вибрати те, що не тільки дружнє для вашого вихованця, але і привабливе для вашого дизайну інтер’єру.

Вінілова підлога

Що стосується підлоги, вініл – один з найкращих варіантів як для вас, так і для ваших пухнастих друзів. Вінілова підлога є водонепроникною, легко миється та обслуговується, стійка до подряпин, має різні кольори та стилі, такі як листяна деревина, камінь, плитка, мармур чи бетон, тому вам не доведеться жертвувати зовнішнім виглядом свого будинку щоб отримати те, що вам потрібно. Крім того, вінілові плити – ще й чудовий еластичний матеріал.

Ламінат

Якщо ваш пухнастий друг надмірно активний, ламінат – теж хороший вибір. Оскільки ламіновані підлоги відомі своїм неймовірно жорстким верхнім шаром, цей варіант стійкий до подряпин кігтями собаки чи кота. Також ламінат надзвичайно стійкий до забруднень і легко зберігається в чистоті.

Однак важливо зауважити, що ламінат схильний створювати гучніші і порожніші шуми під ногами, на відміну від більш міцних матеріалів. Таким чином, він може посилити звук кроків вашого вихованця.

 Інженерна дошка

Інженерна дошка займає високі позиції за шкалою твердості. Деякі чудові варіанти з листяних порід включають бразильську вишню або білий дуб. Але навіть для найміцнішої деревини все одно важливо захищати її, щоб продовжити довговічність. Покриття підлоги уретаном допоможе мінімізувати будь-які пошкодження, спричинені подряпинами чи плямами.

 Тверді листяні породи

Підлога з твердих порід дерева – це неймовірно довговічний варіант. Хоча деякі скажуть, що цей варіант не підходить для домашніх тварин, це не обов’язково так. Якщо вжиті правильні захисні заходи, підлога з листяних порід дерева може протистояти звичкам та поведінці вашого улюбленця. Якщо правильно доглядати, застосовуючи захисне покриття та проводити регулярне шліфування, підлога з листяних порід дерева може прослужити десь до 80-100 років.