Будьте в курсі тенденцій підлоги в 2020-му році. Скористайтеся цією статтею та знайдіть міцні, стильні ідеї, які залишаться модними на довгі роки.

Час настав! Ви готові зробити те перепланування, про яке завжди мріяли, або перевернути весь будинок?

Це так захоплююче… поки ви не зрозумієте, що вибрати підлогу, гм, насправді непросто.

Вся справа в тому, що ми, як правило, перенасичуємось вибором, не знаючи, який варіант буде виглядати найкраще серед тисяч кольорів і брендів.

Немає нічого гіршого, ніж витратити свої заощадження на нову підлогу лише для того, щоб вона вийшла з моди менше ніж за 5 років.

Не хвилюйтесь; у нас всі найгарячіші тенденції, а також прогнози щодо того, як довго триватимуть ці тенденції, щоб допомогти вам зробити правильний вибір.

Тенденції твердих поверхонь (дерево, плитка, вініл та ламінат) надзвичайно розвинуться в 2020 році. Виробники продовжують віртуозно робити підлогу з натурального дерева, під натуральне дерево, та кам’яну підлогу.
Килим це свого роду ніша. Але це не робить його менш помітним у тенденціях цьогорічної підлоги.

Насправді, килим стає все популярнішим варіантом підлоги. Виробники досягають величезних успіхів в технологічному прогресі для створення ніколи раніше не бачених килимів з неперевершеним зовнішнім виглядом.

Тенденції підлогових покриттів не змінюються так часто, як мода. Але ми перебуваємо в еволюційному періоді завдяки передовим технологіям.

Подумайте, як швидко ми перейшли від настільних телефонів (ви ще їх пам’ятаєте?) до смартфонів. Це саме те, що відбувається сьогодні з технологіями підлоги. Зараз ми можемо більше, ніж будь-коли раніше.

5 найкращих напрямків тенденцій підлоги в 2020 році

Цього року існує багато тенденцій на підлогу. Якщо ви хочете поглянути на 5 найгарячіших ідей, ось вони.

  • Дерев’яна підлога (під дерево). Це не нове відкриття 2020 року. Дерев’яна підлога з ламінату, вінілу та паркетної дошки – вже гарячі роками. Насправді це вже 20-й рік поспіль тренд №1 на підлогу, якому кінця видно.
  • Водонепроникна підлога. Протягом багатьох років плитка була справді єдиним водонепроникним варіантом для підлоги. Але! Настає 2020 рік – це означає, що тепер ви можете придбати водонепроникний вініл, ламінат і навіть килим. Ця нова функція – мрія для власників будинків і, особливо, власників домашніх тварин.
  • Текстурована підлога. Імітуючи класичні листяні породи дерева, ви побачите підлогу з багатошаровою обробкою текстури.
  • Екологічна підлога. Окрім зовнішнього вигляду, у 2020 році власники будинків хочуть знати, звідки взялася їх підлога. Попит на використання природних, екологічно чистих матеріалів, що вирощуються в природніхх умовах, зараз величезний.
  • Підлога – блондинка. Не хвилюйтесь; сірий ще в тренді! Але Блондинка так само набирає оборотів, і це робить велику інтригу. Легка, повітряна, білява підлога працює практично з будь-яким декором і миттєво робить вашу кімнату просторою.

Що кажуть експерти

Що стосується тенденцій та стилю, ми хочемо переконатися, що ви отримуєте всебічну думку. Ось подивіться, що очікують різні експерти галузі у 2020 році:

Тенденції дерев’яних підлог

“Ми прогнозуємо, що на арені декору для дому будуть три основні теми: вивчення можливостей інноваційних технологій, відзначення альтернативних та органічних матеріалів та прагнення зробити більш персоналізовані та унікальні дизайни.

Буде відродження екологічно чистих матеріалів, таких як мармолеум та пробка, та використання дощок у стилі паркету для досягнення більш персоналізованих підлог з малюнком.

Для любителів листяних порід поточна тенденція до ширших дощок буде продовжуватися, а також використання дощок змішаної ширини, які надають менш рівномірний, більш індивідуальний вигляд. “- Джеймі Санфорд, професіонал домашніх підлог

Тенденції плиткових підлог

Плитки продовжують збільшуватися в розмірах.  Вони доступні з реалістичними типами каменю, такими як мармур, вапняк, травертин тощо.

Популярною стала і конкретна зовнішність. Вигляд натуральної деревини все ще міцно тримається на ногах, але плита все частіше різної ширини. Завдяки технології струменевої фарби плитці надається дуже реалістичний зовнішній вигляд деревини, каменю чи бетону, а також міцність порцеляну.

Тонкі плиточні панелі / плити є відносно невеликим сегментом черепичної промисловості, але це сегмент, що швидко розвивається.

Плитка все ще популярна, і в 2020 році з’явиться ще більше варіантів.

Тенденції ламінату

“У світі ламінованих підлог існує так багато дивовижних варіантів, які нам не були доступні ще десять років тому. Найгарячіші стилі, які ми бачимо, – це світліші кольори, ширші дошки та фасони, схожі на дерево з натуральною текстурою. З першого разу і не скажеш, що це ламінат, і більшість людей навіть не можуть сказати, що це насправді!

Що стосується того, що очікувати в 2020 році, без сумніву, текстуровані стилі деревини піднімаються все вище. Текстура ламінату значно покращується, і я вважаю, що власники будинків люблять зовнішній вигляд ламінату з глибиною і різьбленням. Ми також вважаємо що в міру того, як процес текстурування ламінату стає більш стійким, багато власників будинків відмовляться від стандартних варіантів та виберуть 3D варіант ламінату. “- Аманда Гейтс, дизайн інтер’єру Гейтс.

Тенденції вінілових підлог

“2020 –  це, безумовно, рік максимально реалістичної візуалізації. Тепер вінілова підлога виглядає як справжнє листяне дерево.

Що б ви не бачили в тренді натуральних листяних порід, чи це буде дуб, або більш сучасний гладкий клен, промисловість вінілової підлоги швидко створить візуальну картину, яку майже неможливо розрізнити від реальної. ”- Карлі Нотча , Підлога США

Тенденції кухонних підлог

“Я завжди вибираю тенденції, які, на мою думку, матимуть довговічність на ринку. Я бачу, що «Вініл» є новою підлогою «переходу». Вінілові дошки поєднали візуальну красу дерев’яної підлоги з незрівнянною міцністю. Вони можуть бути на 100% водонепроникними і витримуватимуть навантаження у багатьох умовах.

Повсюдно проявляються візерунки ялинок і шеврона, а також розміщення по діагоналі. ”- Кортні Грегер, My Flipping Job

Повсякчасні тенденції підлогового настилу до і після 2020 року

Деякі тенденції настільки гарячі, що ви їх побачите майже в кожному типі підлоги від плитки до ламінату. Ось перегляд того, що є тенденцією у всьому світі.

Модні типи підлог 2020 року

У цьому році великий акцент в підлозі – на легкість та етичність. Це не обов’язково найпоширеніша комбінація, але обидва напрямки є досить притаманними для нашого сучасного покоління.

Ми хочемо, щоб все було без зусиль. Ми зайняті, у нас є своє життя та справи. З іншого боку, нам цікаво, скільки витримає підлога і з чого вона зроблена.

Тенденції підлогових покриттів 2020 року перегукуються з великою кількістю водонепроникних, легких в монтажі, екологічних варіантів.

Водонепроникна підлога

Цьогорічна тенденція №2 для підлоги!

Річ у тому, що раніше, коли ви хотіли водонепроникну підлогу, у вас був надзвичайно малий вибір. Однак водонепроникність – це найважливіша річ, і тепер ви можете вибрати водонепроникну підлогу з вінілу, ламінату і навіть килима. Перевірте магазини.

Водонепроникна вінілова підлога

Гаразд, гаразд, ми знаємо, що не повинні вибирати фаворитів, але ця штука ВІНІЛ! Так, це все таки класно.

За останні кілька років у вінілових підлогах спостерігається величезний сплеск. Коротше кажучи, вініл – це розкішні вінілові дошки або розкішні вінілові плитки, які є 100% водонепроникними.

Вінілові дошки зазвичай нагадують якісний ламінат з сучасним, переконливим виглядом деревини. В основному, вініл  – найкращий з усіх варіантів для вашої кухонної підлоги.

  • Довговічність? Перевірте.
  • Вишуканий, модний вигляд? Будь-ласка.
  • Низькі витрати? Перевірте.
  • 100% водонепроникний? Доказано і перевірено!

Очікуйте, що побачите вінілову підлогу з усіма найгарячішими тенденціями текстури дерева, включаючи великі дошки.

Вініл- це підлога, що швидкими темпами завойовує ринок, особливо на кухнях, ванних кімнатах та інших зонах, схильних до води. Погляди стануть лише більш переконливими, і, зрештою, люди визнають сучасний вініл фантастичною альтернативою деревини.

Водонепроникна інженерна деревина

Інженерна листяна деревина побудована з справжнього верхнього шару деревини та штучної основи. Останнім часом виробники розробили інженерні листяні породи зі 100% водонепроникним сердечником SPC.

SPC, також відома як композит з каменю із пластику, внесла у світ у підлогу із міцною, жорсткою серцевиною та повною водостійкістю. Тепер ці дивовижні водонепроникні функції доступні з реальною поверхнею деревини.

Нарешті, ви зможете продемонструвати красу натуральної деревини у місцях з підвищеною вологістю, таких як ванні кімнати. Ви отримуєте найкраще за нижчою ціною, ніж тверда деревина.

Без сумніву, ця інноваційна технологія підлоги тільки зараз потрапляє на ринок, і вона неодмінно стане ще більш популярною, оскільки люди відкриють переваги водостійких твердих порід деревини. Очікуйте, що це стане найкращим вибором для кухонь та ванних кімнат.

Водонепроникний килим

Ми також не очікували побачити ці два слова разом. Звичайно, за останнє десятиліття відбулися досить великі зрушення у виробництві водонепроникного килима. Повністю водонепроникний широкий килим став шокуючою новиною.

Технологія настільки нова, що ця килимова підлога все ще має трохи високого цінника (хоча, це нічого порівняно з твердою листяною деревиною). По мірі прогресу технологій і збільшення кількості виробників, ціноутворення стане більш конкурентоспроможним.

Водонепроникний ламінат

У твердих порід деревини може бути багато плюсів, але водонепроникність – це не одна з них.

Тенденція водонепроникних підлог бере світ штурмом, особливо з припливом вінілових підлог на ринок. Ми повинні бути чесними, вініл сильно переграв ламінат.

Ламінована плита виникла як простий в обслуговуванні, безтурботний варіант підлоги. І якщо ви коли-небудь встановлювали традиційний ламінат у зоні, схильній до води, знаєте, що це не найкращий вибір. Якщо ви проллєте воду і не очистите її відразу, ваш ламінат може перекоситися і пузиритися.

Це ще досі так?!

Введіть: водонепроникний ламінат! Він все ще є рідкісним і хороший важко знайти, але саме так воно звучить: ламінат – 100% водонепроникний. Це означає, що ви можете встановити його на кухнях, ванних кімнатах, підвалах.

Ще краще – водонепроникна ламінована підлога імітує всі сучасні тенденції зовнішнього вигляду та стилю дерева, надаючи вам все, що ви могли просити в одій підлозі.

2020 – зовнішній вигляд

Цього року тенденції сходяться на природному вигляді. В інших постах ми трохи розповімо про цікаві нові напрямки, що імітують тканину, металік, бетон тощо.

Але коли справа доходить до реальності,  найбільш довговічні тенденції – це традиційна природна зовнішність, така як дерево та камінь.

Дерев’яна підлога

Гаразд, по-справжньому, тут нічого нового. Вигляд дерева популярний у домах століттями. Воно просто не було доступним для всіх

Підлога з твердих порід дерева є дорогою, вибагливою і не ідеально підходить для сімей, домашніх тварин або місць, де буде багато вологи, як кухні, ванні кімнати та підвали. Незважаючи на те, що тверда деревина все ще широко затребувана на кухні, власники будинків починають виявляти всілякі чудові варіанти.

І ми тут не про ламінат. Ламінат – це стара новина. Досі популярна, але стара новина.

Ми говоримо про розкішні дошки з вінілу, зокрема водонепроникні вінілові дошки. І керамічна плитка. Ці два варіанти ідеально підходять для високих вимог.

Підлогове покриття з каменю

Ця тенденція також не зовсім нова. Зовнішній вигляд натуральної деревини та каменю стає все більш популярним через збільшення їх доступності.

Наприклад, більшість людей не можуть дозволити собі мармурову підлогу. Правда, природні матеріали дорогі. Але! Тепер ви можете домогтися цих чудових виглядів з каменю без високого цінника.

Модні тенденції та схеми підлоги 2020 року

Ці тенденції були досить послідовними протягом останніх кількох років. Більш широкі дошки – це основний тренд. Також безліч цікавих комбінацій макетів та візерунків.

Широкі дошки підлоги

Це серйозна тенденція, яку ви можете очікувати в осяжному майбутньому. Довші, ширші дошки роблять вашу кімнату більш великою, відкритою і менш зайнятою.

Незабаром короткі тонкі дошки стануть застарілими. Насправді ми ризикнемо сказати, що використання малих дощок може значно знизити вартість перепродажу вашого будинку. Вони просто не будуть виглядати так добре.

Настил змішаної ширини

Це ще один фаворит. Додавання підлоги різної ширини робить ваш будинок сучасним та неповторним. Підлога надає оку додаткових деталей, привертаючи увагу. І це по-справжньому круто.

Підлога зі змішаною шириною популярна в ламінаті, вінілі та паркетній дошці. Це сильний хід, який додасть вам трохи зайвого драматизму.

Що стосується довговічності, ми прогнозуємо, що ця тенденція буде деякий час, але навряд чи вона стане основним продуктом для підлоги.

Діагональна підлога

Укладання підлоги по діагоналі миттєво модернізує ваш будинок, роблячи його статусним і дорогим.

Мінус у виконанні діагональних дерев’яних підлог полягає в тому, що вони коштують трохи дорожче як в матеріалах, так і в праці. Однак ми думаємо, що якщо ви можете собі це дозволити, то варто робити. Ви будете щасливі, що зробили це.

На нашу думку, ця тенденція не буде швидко старіти, як інші.

Клітчасті візерунки плитки

Клітчастий вигляд завжди був класичним дизайном на кухнях та ванних кімнатах, і тепер цей старовинний візерунок набуває повної сили. Оскільки тенденції рухаються більше до унікальних та вінтажних стилів, має сенс розглянути “підлогу для шахів”.

Ця тенденція пов’язана не лише з чорним і білим. Ви можете знайти шаблонні шахові дошки у величезному розмаїтті кольорів і навіть у дизайнерській плитці. Клітчастий візерунок з мозаїчної плитки також відомий як «клаптиковий» вигляд плитки.

Цей оновлений вінтажний стиль – це прекрасний спосіб оновити малу кухню. У ті часи більшість кухонь були вдвічі меншими за кухні, які ми маємо зараз, і стиль ідеально вписувався в той маленький, домашній простір.

Особисто ми не думаємо, що це буде добре грати з величезним відкритим планом.

Чи триватиме клітчастий настил в 2020 році і далі?

Це погляд, який буде дуже популярний у молодих власників будинків протягом декількох років у майбутньому. Однак, якщо ви думаєте про перепродаж за більшою ціною, тоді краще з виглядом деревини.

2020 р. Модні текстури підлогових покриттів

Ще одна провідна тенденція цього року – це текстура. Подряпини, вузли, дротяні щітки. Люди хочуть підлогу, яка не тільки надає візуального вигляду застарілої та зношеної, але створює ще й тактильні відчуття.

А ви знаєте що? Виробники прийняли цей виклик.

Стара Підлога

Ці текстури, які раніше були доступні лише для дерев’яної підлоги, в цьому році є практично на всіх поверхнях.

Кожен варіант текстурованої підлоги має свій неповторний стиль та характер. Жодна з фактурних дощок не повинна бути однаковою, і кожна має відмінну якість.

Ви можете сподіватися на появу подряпин, опіків, вузлів, червоточин та іншого, надаючи цим підлогам постарений, античний вигляд.

Дізнайтесь вартість підлоги! Заповніть форму і ми підрахуємо ціну

ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ!