Прості і водночас складні, ці нові тенденції дизайну інтер’єру на 2020 рік можуть допомогти вашому простору розвиватися.

2020-й рік не ухиляється від мінімалістичних сучасних просторів, але він готовий піти далі в своїй індивідуальності. На основі міжнародних виставок ми очікуємо, що рік буде розкішним, витонченим і сучасним, доповненим плюшевими тканинами, глибокими кольорами, несподіваною зеленню, абстрактними меблями і неймовірною підлогою.

Витончені глибокі тони для інтер’єру

 

Синій колір асоціюється зі спокоєм та надійністю. Повертаючись до спогадів про небо чи океан, кажуть, що цей колір сприяє розслабленню.

Не тільки синій колір в 2020-му буде ультра модним. Глибокі червоні, слізні, фіолетові та бірюзові – ідеальні кольори для створення відчуття глибини та витонченості в просторі. Хочете, щоб ці тони були без зайвих текстур? Налаштуйте їх на чітке, біле полотно в потрібній кількості.

 

Висячі рослини

 

В 2020-му ми точно побачимо висячі рослини у багатьох відомих дизайнерів. Динамічно зростаюча присутність рослин, що звисають зі стелі, зумовлена їх вільною формою. А це означає, що вони заповнюють несподівані куточки і створюють трохи драматизму в кімнаті.

Оксамит, більше оксамиту

Мало тканин виглядають настільки ж люксово, як шовковистий, плюшевий оксамит. Хоча він спочатку може викликати асоціації темних вікторіанських будинків, будьте впевнені – оксамит 2020 року є універсальним для роботи в сучасному інтер’єрі, доки він використовується як акцентна тканина або в тандемі з більш сучасними силуетами. Тактильна подушка, оксамитові портьєри, що обрамляють вікно, або елегантний, сучасний диван, одягнений у оксамит, може стати правильним шляхом.

 

Скульптурні меблі

Абстрактні, скульптурні меблі – це ще один предмет, на який ми робимо ставку в 2020-му. Завдяки своїм незвичайним формам, скульптурні меблі – це функціональний предмет мистецтва, який рідко потребує додаткових аксесуарів у просторі. Ці меблі дають відчуття еклектики чи навіть авангарду, але їх можна повернути на землю за допомогою розумних поєднань. Наприклад, спробуйте скульптурний диван біля більш обтічного журнального столика.

Більше сміливості для підлоги

Хоча вигляд традиційних листяних порід залишається в моді протягом поколінь, 2020-й рік прагне похитнути деякі наші найулюбленіші тенденції. Це означає, що на горизонті відбуваються захоплюючі зміни.

З кожною новою розробкою дизайнерів, у нас з’являється можливість запросити у свій будинок безмежну творчість, стиль оформлення та неперевершений характер, де б ми не жили.

Не залишайтеся позаду. Будьте попереду з нашими останніми прогнозами для трендів на підлогу в 2020-му році!

Тренд #1. Паркетні узори

Вам не потрібно винаходити колесо, щоб створити оригінальну естетику інтер’єру. Насправді погляд у минуле може зробити цікаві нові ідеї у майбутньому.

Паркетна підлога вперше була представлена ​​в 17 столітті, ставши прихильником французької аристократії та європейських вищих класів своїм індивідуалістичним декоративним колоритом. Як результат, це часто асоціюється із заможністю та процвітанням, що обіцяє надати дизайну додатковий штрих вишуканості.

Складна геометрія паркетних візерунків дуже витончена і працює в гармонії з сучасними, мінімалістичними просторами та модними пастельними кольоровими палітрами.

У цю нову еру взаємодії в соціальних мережах як ніколи важливо залишатися абсолютно унікальним. З паркетним покриттям ви можете цього досягнути. Існує нескінченна кількість візерунків, які ви можете створити – від класичної ялинки до розкішного версальського.

Немає сумнівів, що паркетний настил залишатиметься сильним конкурентом у 2020 році. Якщо ви шукаєте щось по-справжньому оригінальне, подумайте також про кольорове  покриття. Це одна з найкращих тенденцій декору на наступний рік згідно прогнозів.

 

Тенденція підлоги #2. Сіра і нейтральна палітра

В останні роки сірі та нейтральні внутрішні палітри зайняли перше місце, ставши головною особливістю багатьох будинків. Приглушена колірна гамма стала синонімом слів розкішний, розумний та стильний.

Будь то світлі чи темні, сірі та нейтральні неймовірно універсальні. Вони створюють збалансовану естетику та вносять безперервність у кольорову гаму.

Введіть ці кольори у свою підлогу. Це створить привабливий фундамент для більш сміливих тонів, щоб вони не були нав’язливими.

Існує незліченна кількість можливостей сучасного дизайну з сірим і нейтральним кольором підлоги. Заохочуйте тепло тонкими червоними кольорами, висловлюйте спокій водними акцентами або викликайте глибину розкішними фіолетовими.

Але що б ви не робили, не забувайте про цей елегантний тренд інтер’єру 2020 року.

 

Тенденція #3. Текстура

Текстура – ключове слово на 2020 рік.

Бездоганні поверхні відійшли в сторону на користь більш відчутних фактур. Це тому, що гладке покриття ризикує почувати себе клінічним і холодним, і в кінцевому підсумку зробить ваш внутрішній простір одномірним.

Додайте глибини за допомогою скульптурних дощок. Це відмінний спосіб ввести під ноги різноманітні тактильні відчуття, що провокують інтригу та хвилювання.

Крім того, це посилює візуальні аспекти вашого простору, дозволяючи відбивати світло під безліччю кутів. Завдяки текстурам ваш дизайн обов’язково стане заздрісним для ваших друзів та сусідів!