Пропонуємо паркетну дошку високої якості. Бренди: Milagro, Malborg, Panaget, Upofloor, Polarwood, Esta Parket, Befag, Boen

Працюємо в Хмельницькому, Тернополі та Рівному.

Завітайте в один з наших салонів і ми допоможемо підібрати найоптимальніший варіант.

Крім того, можемо зробити замір приміщення та професійно укласти паркетну дошку будь-якої складності.

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Вулиця Зарічанська, 5/2

ТЕРНОПІЛЬ

Ринок “Західний” (Об’їзна 12/4)

Студія Підлоги

РІВНЕ

Вулиця Соборна, 18

Студія Підлоги

ТЕРНОПІЛЬ

Вул. Лозовецька,17 біля “Епіцентру”

Конструкція паркетної дошки

Паркетна дошка являє собою тришарову конструкцію, в якій компенсовані деревні рухи завдяки поперечному склеюванню сусідніх шарів. А це означає, що при зміні вологості і температури в приміщенні структура цього підлогового покриття дозволяє витримувати несприятливі кліматичні коливання без зміни геометрії. Інакше кажучи, Вашу підлогу не покрутить, на ній не утворяться щілини.

Нижній шар дошки виготовляється з фанери ялинових сортів. Середній шар – набір соснових або ялинових плашок з напрямком волокон, перпендикулярних до корисного лицевого шару.

Зовнішній декоративний шар виготовляється з цінних благородних порід деревини. Таким чином, потрійне переплетення деревних волокон в конструкції забезпечують надійність паркетної дошки.

Порода деревини

Виробники виготовляють паркетну дошку з декоративним шаром з усіх існуючих порід – американських, європейських, екзотичних африканських і азіатських. Кожна порода має свої особливості, що впливають на експлуатаційні якості. Різні породи мають різні показники стабільності. Є стабільні породи, є примхливі. Твердість – найважливіша характеристика деревини. Є більш тверді породи, є більш м’які. В Україні користуються популярністю дуб та ясен.

Дізнайтесь вартість підлоги! Заповніть форму і ми підрахуємо ціну

ДІЗНАТИСЬ!

Покриття лаком або маслом

Паркетна дошка – виріб, що не вимагає додаткової обробки. Вона покривається маслом або лаком на спеціальному обладнанні в заводських умовах.

Паркетна дошка під лаком

При покритті лаком на поверхню декоративного шару наноситься шпаклівка, грунтовка, а потім 6-7 шарів лаку з ультрафіолетовим загартовуванням. Таке покриття надійно захищає поверхню від стирання в процесі експлуатації. Саме це дає перевагу паркетній дошці перед паркетом, який покривають лаком в домашніх умовах, в яких неможливо досягти такої якості.

Необхідно враховувати, що стільці на коліщатках і точкова напруга на поверхню можуть спричинити тріщини і подряпини. Щоб уникнути цього  рекомендується використовувати килимки під крісла на коліщатках, повстяні накладки на меблеві ніжки, виключити ходіння на каблуках, уникати попадання вологи і піску.

Паркетна дошка під маслом

При покритті маслом дошка виглядає дуже природно. Масло просочує деревні пори, проникаючи глибоко в деревину і не змінюючи колір і фактуру дерева.

До такого покриття потрібне більш дбайливе ставлення, оскільки пори менш захищені від зносу, вологи і забруднення. Тому при вологому прибиранні такої підлоги рекомендується використовувати спеціальні рідини, які захищають поверхню, заповнюючи щілини восковим розчином.

Дизайн за кількістю смуг в декоративному шарі

Паркетна дошка випускається в чотирьох виконаннях: односмугова, двосмугова, трьохсмугова і багатосмугова. Це залежить від кількості плашок в верхньому шарі.

Замовити безкоштовний замір вологості / міцності стяжки

ВИ ЗЕКОНОМИТЕ НА МАТЕРІАЛІ ТА ОБЛАДНАННІ

ЗАМОВИТИ