Пропонуємо паркетну дошку високої якості. Бренди: Milagro, Malborg, Panaget, Upofloor, Polarwood, Esta Parket, Befag, Boen

Працюємо в Тернополі та Рівному.

Завітайте в один з наших салонів і ми допоможемо підібрати найоптимальніший варіант.

Крім того, можемо зробити замір приміщення та професійно укласти паркетну дошку будь-якої складності.

ТЕРНОПІЛЬ

Ринок “Західний” (Об’їзна 12/4)

РІВНЕ

Вулиця Соборна, 18

ТЕРНОПІЛЬ

Вул. Лозовецька,17 біля “Епіцентру”

Конструкція паркетної дошки

Паркетна дошка являє собою тришарову конструкцію, в якій компенсовані деревні рухи завдяки поперечному склеюванню сусідніх шарів. А це означає, що при зміні вологості і температури в приміщенні структура цього підлогового покриття дозволяє витримувати несприятливі кліматичні коливання без зміни геометрії. Інакше кажучи, Вашу підлогу не покрутить, на ній не утворяться щілини.

Нижній шар дошки виготовляється з фанери ялинових сортів. Середній шар – набір соснових або ялинових плашок з напрямком волокон, перпендикулярних до корисного лицевого шару.

Зовнішній декоративний шар виготовляється з цінних благородних порід деревини. Таким чином, потрійне переплетення деревних волокон в конструкції забезпечують надійність паркетної дошки.

Порода деревини

Виробники виготовляють паркетну дошку з декоративним шаром з усіх існуючих порід – американських, європейських, екзотичних африканських і азіатських. Кожна порода має свої особливості, що впливають на експлуатаційні якості. Різні породи мають різні показники стабільності. Є стабільні породи, є примхливі. Твердість – найважливіша характеристика деревини. Є більш тверді породи, є більш м’які.