Ламінат Orion 810 Тосколано Світлий. Це ламіноване покриття для підлоги випускається компанією EGGER, Німеччина. Даний ламінат колекції ORION V4, можна сміливо відносити до типу “Ламінат для дому”, так як ламінат Еггер Оріон 32-го класу має щільну ХДФ плиту товщиною 8.00 мм і зносостійкість по Табер тесту AC4, а також надійну замкову систему UNI FIT, здатну забезпечити не тільки легке і швидке укладання, але і високу довговічність підлогового покриття.

Приклад монтажу ламінату “Orion 810 Тосколано Світлий” в м. Хмельникому. Використаний сучаний проект мінімалізму, застосовано колір, який перегукується з тоном стін. Підлогу укладено по діагоналі для візуального розширення простору кімнати. Такий спосіб монтажу ламінату складніший і має перевагу в тому, що тут можна використати комбінацію з декількох кольорів покриття. Витрати матеріалу при такій укладці на 15%-20% більше.

Це фото зроблено після 3-х річної експлуатації підлоги. Як бачимо, ламінат Orion 810 Тосколано Світлий виглядає так само яскраво, як і 3 роки тому, без жодних ознак зносу чи пошкоджень. Якість завжди перевіряється часом.