Що таке вінілова підлога? — Це багатослоєва конструкція з полімерною основою. Є 2 основних види вінілу:

  • Рулонний
  • Планки

Верхній слой вінілу прозорий і забезпечує надійний захист від ударів та подряпин. Цей шар також не вигоряє і не нагрівається під впливом ультрафіолету. Складається з керамічних частинок або оксиду алюмінію.

Під прозорим шаром знаходиться малюнок, що імітує дерево та ін.

Вінілу не шкодить вода і така підлога стійка до абразивів. Догляд легкий. Можна просто робити вологе прибирання.

Тобто, вінілова підлога може привнести реалістичний вигляд дерева або плитки у ваш будинок, але з перевагами підлоги, яка зручна під ногами, водонепроникна і легка у догляді.

Маючи міцний шар зносу, вініл може витримати вимоги сімейного життя, не залишаючи на собі потертостей та слідів. Шар піноподушки з нижньої сторони допомагає зробити підлогу більш пружною під ногами і забезпечує тепло- та звукоізоляцію для більш тихого, теплішого і комфортнішого будинку.

Чудово підходить для областей, де бризки та розливи дуже часті завдяки своїй водостійкості, вінілова підлога – прекрасний вибір для ванних кімнат, кухонь, ігрових кімнат та господарських приміщень. Вініл відповідає останнім тенденціям інтер’єру, тиражуючи зовнішній вигляд дерева, каменю та плитки, а також більш незвичайні та веселі дизайни, які можуть внести додаткову оригінальність у будинок.

Завдяки фактурній поверхні, вінілова підлога виглядає неймовірно реалістично, що робить її ідеальною для будинків, які бажають виглядати з натуральним деревом чи плиткою без побоювань.

Вініл за останні роки пройшов довгий шлях. Сьогодні це так само неповторно красиво, як справжні листяні породи деревини, але з додатковою міцністю водонепроникної конструкції.

Вініл витримує розливи та рідини

Вся вінілова підлога 100% водонепроникна. Вініл призначений для витримки великої кількості руху та розливів. У багатьох видах водонепроникна конструкція включає вбудовану ізоляційну пробкову прокладку, що була створена для задоволення потреб комерційних, багаторівневих житлових та старих будинків.

Вінілова підлога безпечна

Якщо брати європейського виробника – тут використовують лише технології виготовлення та клеї найвищої якості для того, щоб підлога не мала шкідливих хімічних речовин. Безпечність випробовується провідними лабораторіями виявлення викидів на леткі органічні сполуки, включаючи формальдегід.

Міцність та довговічність вінілу

Оскільки  вініл не розширюється і не зменшується при температурі та вологості, ця підлога буде чудово працювати у всіх кліматах. При дотриманні інструкції з встановлення, вініл служитиме все життя.

Також вініл без проблем можна ставити як теплу підлогу з підігрівом.

Думаємо, любителі тварин раді почути, що вініл з роками збереже свіжість, навіть з активними пухнастими друзями будь-якого розміру. Це підлога, розроблена на все життя навіть у найвибагливіших умовах. Будь-який клімат, будь-яке приміщення в будинку – вінілова підлога постійно вражатиме вас міцністю протягом десятиліть.
Вбудована пробкова прокладка ефективно пригнічує звук у приміщенні.

Попередні покоління вінілової підлоги були сконструйовані надзвичайно тонко і підатливо, наче шпалери для вашої підлоги. Сьогодні вініл (LVT/LVP) – це підлога класу люкс.

розрахувати вартість вінілової підлоги