Ніщо не так не впливає на зовнішній вигляд офісних приміщень, як вибір підлоги. Комерційне приміщення вимагає певного вигляду, який відображає те, що відбувається всередині будівлі. Підлога створює естетику кімнати, забезпечує потрібну функціональність та значно піднімає рівень комфорту.

Український ринок, як правило, використовує багато ламінату та ковроліну в офісах, оскільки вони є досить дешевими. Більшість компаній дуже чутливі до цін. Однак все більше і більше компаній звертаються до вінілових підлог як до оптимальних варіантів для своїх офісів. На даний момент Студія Підлоги отримує чимало запитів щодо вінілу. Підвищений попит на цей тип підлоги пояснюється тим, що компанії шукають більш довговічне та одночасно красиве підлогове покриття. Раніше такої альтернативи не було.

Вінілові підлоги; штрих стилю та довговічності

Вініловий настил популярний для комерційних підлог, оскільки він пропонує тривалі експлуатаційні характеристики. Він ідеально підходить для широкого спектру застосувань в офісах, комерційних, медичних та торгових приміщеннях, яким потрібно протистояти великому трафіку. Цей тип підлоги стійкий до пошкоджень, таких як вмятини і подряпини. Він доступний у різних кольорах та дизайні, привносячи стиль в офіс.

Вініл легко чистити з мінімальним обслуговуванням. Тому ця комфортна і тепла підлога швидко стає бажаним вибором завдяки своїй довговічності, можливостям дизайну, простоті обслуговування та екологічності.

Ось приклад нашого вінілу в комерційних приміщеннях

Ковролін в комерційних приміщеннях

Цей тип підлоги ідеально підходить для підприємств, яким потрібна якась шумоізоляція, наприклад, для офісних приміщень. Однак важливо враховувати, що ковролін може легко забруднитися і з часом потребує підвищеної уваги. Ковролінові настили забезпечують більшу пружність і бувають різних стилів та моделей, надаючи менеджерам змогу відображати бренд та естетику офісу.

Збут ковроліну для комерційного сектору продовжує зростати. Взагалі ковролінові покриття стають більш екологічними. Наприклад, нові розробки в галузі пряжі та волокон.

Дуже важливо, щоб ковролін не тільки зберігав свій естетичний вигляд з часом, але і щоб він мав можливість зберігати свою форму і залишатися рівним на поверхні підлоги, не зависаючи і не вигинаючись. Він має залишатися на місці непорушо після встановлення та не втрачати початковий зовнішній вигляд навіть в умовах сильного руху. Для цього ковролін повинен мати п’ять основних характеристик:

  • Розмірна стійкість
  • Баланс між гнучкістю і жорсткістю
  • Достатня вага і маса
  • Міцність конструкції
  • Стійкість кольору

Ці фактори визначають тривалість життя ковролінових настилів і дуже важливі при виборі правильної офісної підлоги, яка служитиме довго і виглядатиме при цьому чудово.

Гумова підлога; для стійкості та простоти обслуговування

Гумовий настил ідеально підходить для комерційних внутрішніх приміщень із високим рівнем руху, таких як аеропорти, заклади охорони здоров’я та ресторани. Гумові підлоги довговічні, стійкі до води та тепла і прості в обслуговуванні.

Крім того, що по гумі зручно ходити, вона стійка до ковзання і має хороше шумопоглинання. Випускається в різноманітних фактурах і кольорах.

Підлога з листяних порід деревини: класичний і позачасовий вигляд

Підлоги з листяних порід деревини стильно виглядали в більшості офісів споконвіку і ніколи не виходили з моди. Цей тип підлоги піднімає зовнішній вигляд дизайну інтер’єру офісу, окрім того, він міцний і простий в чищенні. Це хороший варіант для офісних приміщень, які мають велику активність. До мінусів можна віднести деформацію та шкідливий вплив вологи. Але при правильному виборі і догляді ці фактори зведені до мінімуму.

Ламінат

Це більш недорога альтернатива дерев’яній підлозі, плитці або каменю. Процес ламінування передбачає сплавлення двох або більше видів матеріалів та їх герметизацію. Він простий в установці, не дряпається і не вминається. Цей тип підлоги довговічний, простий в чищенні та обслуговуванні. Він також пропонує різні варіанти на вибір; гладкий ламінат, рельєфний ламінат, ламінат з патиною та ламінат з деревного зерна.

Ламінована підлога – це продукт з величезним потенціалом через свою економічну ефективність.

Плитка

Інші варіанти підлоги для комерції включають плитку. Це тому, що вона служить дуже довго і не зношується. Плитка є водостійкою, а також стійкою до плям. Плитка також покращує красу офісу, якщо вона регулярно прибирається. На сьогодні в моді великі плитки з матовою поверхнею, імітацією різних природніх матеріалів.

Мінуси плитки в офісі:

  • Дорогий і часозатратний монтаж / демонтаж.
  • Холодна.
  • І в багатьох варіантах слизька.