Якщо мова йде про кращу підлогу для вашої спальні, у вас є багато варіантів і безліч міркувань. Хороша підлога в спальній кімнаті повинна бути зручною для босих ніг, але також має бути привабливою, міцною та доповнювати стиль оформлення декору. Щоб допомогти у прийнятті рішення, ось найпоширеніші варіанти підлоги.

1. Ковролін

Теплий і м’який для ніг, доступний у майже нескінченній гамі кольорів і рівних візерунків, зручний у бюджеті, допомагає приглушувати звук і контролювати кімнатну температуру: недарма ковролін – один з улюблених виборів для спальні.

Існує дві основні категорії килимових покривів: обрізаний ворс і петлевий ворс. У цих двох категоріях є декілька підкатегорій: саксонія, фактура та фриз – це варіанти килимів з розрізаними ворсами, в той час як бербер і шлейф – основний вид петлевого ворсу.

Текстурований ковролін – це найпопулярніший вид для спальні. Він м’який, має приголомшливий вигляд і добре протистоїть бруду.

2. Килими

Килими беруть для пом’якшення твердих підлог, таких як дерево або ламінат. Що стосується вибору килимового покриття для вашої спальні, є майже нескінченні варіанти розміру, кольору, візерунка, плетіння та матеріалу. Ваші особисті переваги – найкращий помічник щодо правильного килима для вашої спальні: виберіть той, який буде м’яким і затишним для ваших ніг, має підкладку, не ковзає (або підкладіть під нього підкладку проти ковзання).

Правда також в тому, що хороший килимок, як правило, служитиме довше, виглядає і відчуває себе краще, і провалюється менше, ніж дешевий.

3. Дерев’яна підлога

Важко відповідати натуральній привабливості справжнього дерева. Дерев’яна підлога має глибину і тепло, що додає краси будь-якому стилю декору. Хоча існує кілька десятків видів листяних порід, які використовуються для підлоги, деякі з найпопулярніших – це ясен, волоський горіх, дуб та клен.

Два основні типи дерев’яних підлог – це суцільна та інженерна деревина. Підлога з масиву дерева – це суцільний шматок дерева зверху вниз, тоді як інженерну підлогу з дерева виготовляють з використанням трьох-дев’яти шарів різних шпонів з деревини.

Три найпоширеніші стилі дерев’яних підлог – це смужка, дошка та паркет. Використання в спальні смуги і дошки на сьогоднішній день є дуже популярним.

4. Ламінат

Ламінат схожий на справжню деревину, але насправді це друкована фотографія з імітацією дерева (або навіть камінь), покрита захисним покриттям. Ламінат випускають в широкому діапазоні кольорів і стилів деревного тону, щоб відповідати будь-якій темі дизайну інтер’єру спальні. Він дешевший, ніж листяна деревина, тому ви можете ще більше знизити витрати на підлогу в спальню, поклавши його самостійно. Це досить простий проект для вихідних.

Ламінат добре тримає щоденний знос, але він чутливий до подряпин, а також може здутись по краях, якщо на нього потрапляє вода чи інші рідини.

5. Вініл

Вініл – новий тип підлоги, що також надзвичайно реалістично відтворює натуральне дерево, або інші варіанти. Відрізняється від ламінату міцністю, водонепроникністю, термостійкістю і пружністю, що дуже практично для ходьби босоніж. Крім того, вінілова підлога екологічна по своїй природі і не скриптить. Наша думка – вініл з часом сильно потіснить ламінат на ринку України. Його також легко укладати, він підходить під теплу підлогу, тай сам по собі теплий. Тобто, це підлога з максимальним набором корисних властивостей для затишку і довговічності.

6. Бамбукова підлога

Підлога з бамбука виготовляється з трави. Бамбук – це тип трави – міцнішої і твердішої, ніж підлога з листяних порід дерева. Це екологічно чистий вибір підлоги завдяки швидкому часу збирання бамбука та процесу регенерації. Бамбукова підлога поставляється смугами і дошками, як дерево та ламінат, які щільно прилягають один до одного. Є багато варіантів зернистості та кольору. Єкзотичність гарантована

7. Гумова підлога

Гумова підлога виготовляється з сирої або переробленої гуми. Вона представлена у широкій гамі кольорів, візерунків та стилів. Цей тип підлоги дуже міцний, іноді служить понад 30 років, і може стати чудовою альтернативою для дитячої спальні чи ігрової кімнати. Окрім її довговічності, таку підлогу також легко чистити та доглядати.

8. Коркова підлога

Корок найчастіше використовують на кухнях завдяки міцності та зручному догляду. Але коркова підлога також є підходящим вибором для спальні, оскільки вона поглинає звук. Наступаючи на пробкову підлогу на підборах, ваше взуття зробить вмятину у пробці, але як тільки ви піднімете взуття з підлоги, пробкові частинки швидко відновлять своє початкове положення. Важкі меблі, однак, можуть залишити постійні вмятини.

Коркові підлоги екологічно чисті, доступні в широкій гамі кольорів і досить міцні. Однак це дорого.

Дізнайтесь вартість підлоги! Заповніть форму і ми підрахуємо ціну

ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ!