Краща підлога для кухні в 2020-му році має бути водонепроникною, зносостійкою, ну і, звичайно, красивою. Незалежно від вашого бюджету, незалежно від вашого стилю, ми порадимо практичну підлогу для кухні, яка буде чудово виглядати і служитиме роками.
Кухонна підлога багато працює. Вона не тільки повинна бути простою в чищенні, але і стійкою до плям, стильною та зручною. А сьогодні вона також повинна бути сумісна з підігрівом підлоги (UFH).

І хороша підлога в кухні має служити довгі роки, оскільки її заміна ніколи не буває дешевою або веселою.

Тому пропонується величезний вибір матеріалів, вдосконалені технології друку, що дозволяють відтворити деревину або камінь, зробити доступнішим ламінат або довговічнішим фарфор, і це лише початок того, що ви повинні врахувати сьогодні. Подумайте, як ви використовуєте свою кухню. Наприклад, якщо у вас є маленькі діти, ви можете розглянути матеріал, який під ногами м’якший, ніж кераміка або камінь.

Якщо ви прагнете звести до мінімуму обслуговування, легко підійдуть розкішні вінілові плитки (LVT), які легко миються, не бояться води і дуже природньо виглядають. Якщо вам до вподоби натуральний матеріал, який потребує певної герметизації (як варіант -воском) – може підійти натуральне дерево. Щоб допомогти вам прийняти рішення, ми вибрали найкращі варіанти кухонних підлог, щоб ви могли отримати саме те, що хочете, під ноги.

Яку підлогу для кухні найкраще придбати

Ви можете розбити варіанти підлоги на основні типи:

Натуральний камінь

Сюди входять вапняк, травертин, граніт та сланець. Така підлога є популярним вибором завдяки унікальній жильності та доступним кольорам. Оздоблення можуть бути випущені, для більш старечого, античного вигляду, відточеними, для сучасної матової поверхні або відшліфованими для відбиття світла. Деякі камені будуть більш твердими, ніж інші.

Вапняк може травитись кислотами, такими як газовані напої та засіб для видалення накипу, тому спочатку його потрібно добре запечатувати, а потім регулярно закривати, щоб захистити поверхню. З іншого боку, він міцний, простий в чищенні та сумісний з UFH. Однак взимку буде холодно без підігріву, м’які камені можуть дряпатися, а текстуровані поверхні втягують бруд.

Пиломатеріали, масив дерева

Краще уникати використання твердих порід деревини на робочих місцях кухні, оскільки дошки можуть зміщуватися та перекошуватися при вологості та підігріві (UFH). Блоки, такі як паркет, більш стійкі, але їх все одно слід очищати вологою, а не мокрою шваброю. Кращим варіантом є інженерні дошки – виготовлені з серцевиною з HDF або фанери з шаром справжнього дерева зверху. Вони є більш стійкими структурно і, як правило, сумісні з UFH.

Інші варіанти включають природну стійку до бактерій та екологічно чисту пробку та бамбук, але їх легко вм’яти. У більшості випадків деревину можна відремонтувати ретельним шліфуванням та очищенням. Також їх потрібно регулярно змащувати маслом або воском.

Вініл

Вініл пройшов довгий шлях, поки вперше з’явився на кухні, і його нове покоління зазнало жорсткого перевтілення – система LVT (на відміну від листового вінілу в рулоні), легко чиститься, водостійкий і зручний під ногами. У деяких випадках він навіть може бути прокладений прямо над існуючою підлогою. Більшість дощок реалістично відтворюють деревину або камінь з цифровим принтом і штучними лініями затирки, але ви також можете знайти кольорові та візерункові плитки. Виберіть якісну версію, і вона матиме товстий шар зносу, щоб захистити від пошкоджень та подряпин. Практично весь оригінальний вініл сумісний з теплою підлогою (UFH), але правильно обирайте постачальника.

Якісне укладання вінілу є ключовим фактором його довговічності – підлога повинна бути рівна, і вам, можливо, доведеться спочатку встановити підкладку або склеїти її на місці, залежно від системи.

Ламінат

Якщо ви вибираєте ламінат, він вартує різних грошей. Хоча існує безліч бюджетних варіантів, вони не будуть ні довговічними, ні водостійкими. Однак якісні версії ламінату оснащені реалістично виглядаючими дошками, які можуть пережити незвичайний розлив води. Ламінат виготовлений із заднього шару меламіну, серцевини HDF та зображенням високої роздільної здатності під дерево, камінь чи плитку, захищений прозорим зносостійким шаром. Це робить його стійким до потертостей та подряпин, хоча пошкодження неможливо відновити.

Ламінат також може мати фактурну обробку для додаткового реалізму (3D ефект). Навіть у верхньому ціновому діапазоні це доступний варіант підлоги, який не матиме плям і не потребує додаткової герметизації. Перевірте його сумісність з UFH, оскільки не всі типи підійдуть, а деякі потребують спеціальної підкладки.

Плитка

Керамічна, порцелянова або теракотова плитка – ще один популярний варіант. Порцеляна – це більш твердий варіант кераміки, це означає, що вона низька в обслуговуванні, гігієнічна, проста в чищенні і неймовірно міцна. Вона також сумісна з UFH та часто доступна в красивих мармурових або рекультивованих ефектах деревини. Порцелянова плитка зазвичай дорожча, ніж керамічна. Плити холодні без підігріву і це створює незручності.

Більш доступні керамічні та теракотові плитки мають багато хороших якостей, але можуть тріснути і сколотитися швидше, ніж порцеляна. Це погано для керамічної плитки, оскільки через будь-яку тріщину проглядатиме біла основа.

Гума

Гумові плитки або листи зручні під ногами і будуть водостійкими та міцними. Гладкі варіанти підлоги можуть бути слизькими. Також можуть з’являтись вм ‘ятини.

Бетон і смола

Залита підлога ідеально підходить для створення безшовної поверхні, але вимагає більш складного, а часто і дорогого монтажу. Бетон потребує герметизації для того, щоб він став повністю стійким до води та плям. Його легко чистити, сумісний з UFH, стійкий до відколів і тріщин. Смола є теплою під ногами, водонепроникна, легко чиститься і сумісна з UFH, але знову ж таки, її потрібно герметизувати, щоб захистити її від подряпин та плям. Однак її можна оновити за допомогою шліфування та повторно закрити при пошкодженні.

Дізнайтесь вартість підлоги! Заповніть форму і ми підрахуємо ціну

розрахувати вартість підлоги