Коли потрібно вибрати ковролін в спальню, більшість власників шукають розкіш. Від м’якого матраца до стильного декору, ваша кімната повинна бути тією частиною будинку, якої ви не можете дочекатися, щоб розслабитися в кінці дня. Роздумуючи над тим, як додати більше розкоші до своєї спальні, потрібно добре обміркувати вибір ковроліну.

Ми не хочемо прокидатися і ступати на холодну підлогу. Ось чому ковролін є таким популярним вибором для спалень. Він легко додає тепла і елегантності кімнаті. Якщо ви вибираєте ковролін у свою спальню, ось кілька популярних варіантів.

Вибір ковроліну для вашої спальні

Ось що слід врахувати, вибираючи ковролін для своєї спальні:

  • Бюджет
  • Матеріал
  • Килимовий ворс і висота
  • Колір

1. Встановіть свій бюджет

З будь-яким проектом важливо мати бюджет з самого початку. Це допоможе визначити, які матеріали найкраще взяти, виходячи з того, що ви можете собі дозволити.

2. Виберіть Ваш матеріал

Не всі волокна однакові, особливо якщо мова йде про ковролін. Більшість постачаються в різних сумішах, дві найпопулярніші – нейлон та поліестер. Нейлон надасть вам більше варіантів вибору кольорів і більш довговічний. Середня вартість нейлонового килима становить від 12 до 35 доларів за квадратний метр.

М’який поліестер менш довговічний, ніж нейлон, але у спальні руху по ньому буде мало, тому не варто сильно перейматись.

3. Виберіть ворс

Визначення ворсу ковроліну вашої спальні – наступний великий крок. Ось такі види ворсів можна вибрати:

  • Саксонія: щільний і міцний ковролін із слідами кисті.
  • Плюш: настільки ж товстий, як килим Саксонія, але має оксамитовий вигляд.
  • Текстурований: кучеряві волокна з текстурою.
  • Cut-And-Loop: Містить обрізані волокна, та волокна, пов’язані в петлю.
  • Shag: довгий товстий ворс з м’якою текстурою.

Різні ворси також можуть означати різні ціни. Майте на увазі, що текстура килима повинна відповідати вашому загальному декору. Спальня, орієнтована на розслаблення, може не спрацювати з плюшевим килимом, який показує всі сліди дня. Спальня в стилі бохо-шик може добре поєднуватися з м’яким нейтральним ковроліном.

4. Визначте колір

Колір важливий, коли мова йде про вибір вашого ковроліну. Зрештою, змінити колір після встановлення неможливо, на відміну від інших варіантів підлоги. Спершу врахуйте колір кімнати, оскільки вам потрібно, щоб ваш підлога поєднувалася з кольором стін та меблів.

Для спалень завжди добре дотримуватися нейтрального кольору або поєднання нейтральних кольорів. Якщо ви намагаєтеся додати тепла у свою спальню, оберіть бежевий або коричневий відтінок. Для більш сучасних кімнат дотримуйтесь світло-сірого кольору.

5. Подумайте про чищення

Навіть незважаючи на те, що у вашій спальні немає великої кількості руху, слід чистити ковролін хоча б раз на рік. Зрештою, ви проводите багато часу в спальні, тому хочете, щоб ковролін був чистим і без пилу. Це особливо важливо, якщо ви чи хтось у вашій родині страждаєте на алергію.

Коврики та інший декор для підлоги

Якщо ви виявите, що хочете додати трохи м’якості та затишку до існуючої твердої підлоги своєї спальні, завжди можете додати стильний килим.

Це також може допомогти відокремити простір. Торшери –  завжди чудовий вибір для кімнати. Використовуйте їх так, як вам підходить.

Висновок

Ковролін – популярний вибір для спальні, і ми впевнені, що ви можете зрозуміти, чому. Це додає м’якого і теплого відчуття, яке допоможе вам розслабитися і почувати себе комфортно перед тим, як отримати кілька годин сну. Визначте свій бюджет і встановіть свої переваги перед покупкою, щоб ви мали краще уявлення про те, як виглядатиме ваш ковролін мрії.