Підлога для ванної кімнати приваблює нас своїм блиском і кольором, але ми також повинні врахувати, наскільки добре вона служитиме в цьому водяному середовищі і чи легко її буже підтримувати в нормальному стані.

Ось 5 ідей підлоги для ванної.

1. Розкішний вініл

Вініл – це нова категорія підлоги, яка стане трендом в 2020 році. Цей варіант підлоги поєднує в собі вишуканий вигляд листяних порід (або каменю) і довговічність вінілу. Один з найпопулярніших варіантів серед власників будинків – вініл, який імітує вигляд дерева.

Вінілова підлога є хорощим вибором для застосування на кухнях і ванних кімнатах, оскільки вініл водостійкий, ну і виглядає красиво. Підлога з низьким рівнем обслуговування, тепла на дотик і м’яка під ногами – відмінний вибір для будь-якої ванної кімнати!

2. Ламінат

Ламінат – це завжди розумний вибір для підлоги у ванній кімнаті. Цей матеріал може витримувати великі обсяги прохідності і буде зберігати початкову красу протягом тривалого часу. Одна з переваг ламінату полягає в тому, що ви можете поєднувати зовнішній вигляд листяних порід деревини зі стійкою до плям і вологи поверхнею.

Установка нової ламінатної підлоги – це простий і доступний спосіб модернізувати вашу ванну кімнату без необхідності повністю заглиблювати весь простір. Враховуючи безліч реалістично виглядаючих візерунків дерева та каменю, наявних у магазинах, комусь дуже важко сказати, що це не справжня річ. Хоча слід бути обережним, щоб підлога була максимально сухою, оскільки існує можливість просочення стоячої води по швах.

3. Бамбук і пробка

Якщо ви шукаєте екологічно чисту підлогу для ванної кімнати, то це правильний вибір для вас. Бамбук і пробка – унікальні матеріали, виготовлені з дерев’яних тропічних трав, які поповнюються в дикій природі кожні пару років.

Бамбук відомий своєю міцністю і теплотою. Цей матеріал не тільки доступний, але чудово грає як з традиційними, так і сучасними просторами. Бамбукові дошки на сьогоднішній день є найбільш міцними бамбуковими підлогами і найкраще витримують вологі умови. Недоліком інженерного бамбука є те, що після його зношення він не може бути реставрований; його потрібно замінити. З іншого боку, суцільні бамбукові підлоги можна вдосконалити, але вони більш чутливі до води.

Коркова підлога чудово підходить для ходьби босими ногами через тепло та пружність. Це міцний матеріал, який краще зберігає тепло, ніж плитка або дерево. Він простіший в установці, ніж дерев’яна підлога. Хороший варіант для ванної кімнати.

4. Плитка

Зазвичай плитка для підлоги встановлюється розміром 10 x 10 та 10 x 20, але все більше дизайнерів рекомендують плитку розміром 30 х 45, 25 х 50 і навіть 30 х 60 см. Покупці та професіонали галузі погоджуються, що вона чудово виглядає і її легше очищати, оскільки менше ліній затирки.

Експерти не рекомендують самостійно встановлювати велику плитку. Вона вимагає ідеально рівної поверхні, тому, якщо ви хочете, щоб це було зроблено правильно, вам слід найняти професіонала для роботи.

Керамічна плитка буває різних розмірів, форм і стилів. Хороший варіант – імітація природного каменю. Крім того, текстуровані конструкції допомагають запобігти ковзанню.

Порцелянова плитка. Цей варіант є більш міцним і менш пористим, оскільки його випалюють при більш високій температурі, ніж керамічний. Чистити та доглядати дуже просто.

Камінна плитка. Натуральний камінь надає ванній кімнаті неймовірно презентабельного вигляду. Ця плитка зазвичай виготовляється з травертину, вапняку, мармуру, граніту або шиферу. Це позачасовий, унікальний і довговічний варіант підлоги.

5. Підлога з підігрівом

Коли дні стають все коротшими, а температури прохолодні, ми все більше хочемо теплої підлоги, коли ходимо в душ в ті холодні зимові ранки. Підлога з підігрівом швидко набирає популярність серед власників будинків, які відчувають, що не можуть жити без цього розкішного оновлення.

Ці системи можна встановити під плитку, листяне дерево та багато інших популярних поверхонь для підлоги.

Порада

Не бійтеся змішувати різні відтінки кольорів, щоб оживити підлогу вашої ванної кімнати. Ми також бачимо, що дизайнери підходять до змішування матеріалів, таких як поєднання мармуру, вапняку та оніксу в одному дизайні підлоги. Використовуйте поєднання ідей, щоб підлога вашої ванної кімнати ожила!

Сподіваємось, ви почуваєтеся трохи готовішими втілити наступний проект із перепланування ванної кімнати чи підлогового покриття після ознайомлення з цими майбутніми тенденціями.

Дізнайтесь вартість підлоги! Заповніть форму і ми підрахуємо ціну

ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ!