Дізнайтесь, чому інженерна підлога користується більшою популярністю, ніж підлога з масиву і чому так люблять дерев’яну підлогу незважаючи на безліч нових типів покриттів. Отже, чому дерево і чому інженерна дошка?

Символізм

Якісна дерев’яна підлога завжди символізувала багатство та розкіш. У неї красива натуральна текстура деревини, а колір із часом лише покращується. Покупці люблять дерев’яну підлогу, тому що вона говорить про якість. Таке підлогове покриття служить практично вічно. Навіть столітні дошки можна відновити, відремонтувати і дати їм нове життя. Таким чином, коли ми бачимо ці переваги, ми розуміємо, що в найближчий час нам не прийдеться міняти підлогу. Міцна і тепла під нашими ногами, дерев’яна підлога десятиліттями виглядатиме солідно.

Підлога з масиву: красива, але дорога

Дерев’яна підлога має солідну ціну у випадку з підлогою з масиву. Підлога з масиву деревини створюється з цілих шматків дерева і покривається зверху лаком або фінішною обробкою. Така підлога дорога, а ви обмежені у виборі стилю на основі натурального зерна та обробки.

Це покриття з твердих порід дерева є очевидним вибором для розкішних інтер’єрів, але може бути непрактичним для нового будинку молодої пари.

Інженерна підлога: приваблива, практична та універсальна

Інженерна дерев’яна підлога – це композитний матеріал, що складається з невеликих шматочків деревини, з’єднаних один з одним для виготовлення дерев’яного настилу. Ці ламелі, як правило, тонші та дешевші у виробництві (тобто дешевше купувати), ніж традиційна дерев’яна підлога.

Оскільки вона створена, а не вирізана з дерева, інженерна дошка має набагато більше варіантів дизайну, ніж традиційна листяна деревина. Ви можете знайти інженерну деревину практично будь-якого кольору та будь-якої текстури, яку ви можете уявити.

Важливою перевагою інженерної підлоги є її підвищена стійкість до перепадів температури та вологи.

Багато людей роблять вибір на користь інженерної підлоги, а не твердих порід дерева, тому що хочуть унікальності. Ви не знайдете, наприклад, чорну підлогу з масиву. Інженерна підлога також краща з матеріально-технічного боку. Монтаж набагато простіший і швидший. Ніхто не хоче витрачати більше часу і грошей, ніж потрібно на проект благоустрою будинку, а підлога з масиву дерева може зайняти багато часу, оскільки значні затримки можуть бути спричинені навіть найменшою помилкою.

Дізнайтесь вартість підлоги! Заповніть форму і ми підрахуємо ціну

ДІЗНАТИСЬ!

Інженерна дерев’яна підлога не тільки простіша в монтажі, але і набагато простіша в прибиранні та обслуговуванні. Підлога з масиву вимагає особливого догляду та уваги, щоб з часом не пошкодити деревину. Композитна підлога може витримувати регулярніші зношування і набагато легше фіксуватися, що робить її особливо ідеальною для підлогових покриттів в коридорах та інших місць із великою прохідністю.

Також варто звернути увагу на підлогу, яка імітує дерево: ламінат і вінілова підлога. Це цікаві варіанти як по вартості, так і по швидкості монтажу.

розрахувати вартість