Blue Angel – один з найвідоміших і найдавніших знаків якості в світі. Видається тільки для екологічно чистої продукції. Даний сертифікат присуджується RAL (сертифікований інститут гарантії якості і маркування, Німеччина) і федеральним міністерством навколишнього середовища.

Знак якості “Блакитний Ангел” створений в 1978 році за ініціативою Федерального міністра Німеччини і підписаний Міністерством по екології федерації і земель. З цього часу Blue Angel став інструментом захисту навколишнього середовища в усьому світі. Це значить, що продукція, помічена цим знаком, відповідає певним критеріям. Наприклад, виробляється без застосування розчинників, має низький рівень викидів і безпечний рівень канцерогенів.

Також, продукція пройшла випробовування в акредитованих дослідницьких лабораторіях на наявність формальдегіду та інших органічних сполук. Продукція виготовляється в основному з відновлюваної сировини і не має запаху. Готовий результат виробництва безпечний для використання в житлових умовах та навколишнього середовища. Крім цього, кожен продукт додатково проходить випробовування на відповідність європейських нормах і постановах.

Стандарт Блакитного Ангела керується чотирма організаціями:

  1. Журі з питань екологічних знаків – незалежний орган, що приймає рішення. Складається з представників екологічних та споживчих асоціацій, профспілок, промисловості, торгівлі, ремесел, місцевих органів влади, науки, засобів масової інформації, церков та федеральних держав.
  2. Федеральне міністерство охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки є власником етикетки. Воно регулярно інформує громадськість про рішення журі з питань екологічних знаків.
  3. Федеральне агентство з навколишнього середовища з відділом «Екологічне маркування, екодекларація та екозакупівлі» діє як офіс журі з питань екологічної етикетки та розробляє основні технічні критерії нагородження знаком Blue Angel.
  4. RAL gGmbH – це агентство, що присуджує знак якості.

В наших оселях  ми постійно знаходимось серед предметів інтер’єру: меблі, підлога, стіни, сантехніка і так далі. Звичайно ж, кожній нормальній людині хочеться, щоб будинок був безпечний для здоров’я. Blue Angel гарантує, що ви обираєте гідний матеріал для нового інтер’єру з високими стандартами якості.