Терасна дошка являє собою результат постійного вдосконалення колишньої палубної дошки. Decking (Декінг) це термін, що прийшов до нас з морської практики, знайомий багатьом будівельним фахівцям. Декою в США називають корабельну палубу, а декінг зветься матеріал, що покриває палубу (палубна дошка або настил). На практиці ж палубна дошка (терасна, садова, декінг) застосовується на Заході не тільки морським флотом, вона стала справжнім надбанням і одним з кращих оздоблювальних матеріалів в будівництві будь-якого приватного будинку для оформлення терас, веранд і пішохідних доріжок.
Терасна дошка сьогодні користується підвищеним попитом не тільки на зарубіжному, але і на вітчизняному ринку. Вона привертає до себе увагу завдяки унікальним властивостям і привабливому зовнішньому вигляду, використання її практикується в будь-якій широті нашої неосяжної країни, адже зносостійкість і стійкість до атмосферних впливів вражає,  вологостійка, міцна, стійко переносить статичне навантаження, стирання, мороз та спеку.

Що собою являє терасна дошка

Палубна дошка з ДПК (деревинно-полімерного композиту) – це поєднання натуральної краси деревини та міцності. Кількість натуральної сировини у такому матеріалі досягає 70 %, що робить будматеріал безпечним для використання у зонах, де бувають діти та тварини. Декінг ідеально підходить для монтажу підлогових покриттів всередині і поза приміщенням: тераси будинку, веранди, лоджії, балкони, альтанки, садові доріжки, патіо, спортивні майданчики, причали, палуби яхт, пороми і багато інших.

Переваги декінгу

Головні критерії, що впливають на вартість терасної дошки це збереження геометрії матеріалу при активному впливі морської або дощової води; збереження первинної форми, що дозволяє використовувати її, не лякаючись деформації в будь-який мороз (морозостійкість висока: до -50 С); міцність і зносостійкість, яка дозволяє витримувати величезні навантаження; безпечне і комфортне укладання в умовах підвищеної вологості; легкий монтаж і демонтаж; можливість створення єдиного стилю конструкції будь-якого розміру завдяки рівному кольору і геометричним параметрам; висока екологічність; просочення водонепроникним засобом, що зберігає її від гниття, цвілі, лущення, розколювання і набухання.
Монтаж та укладка тераси з подібних матеріалів можлива як для підведених над землею майданчиків, так і для облаштування садових доріжок, лазень, саун та територій навкруги басейнів.
Натуральні кольори поверхонь дуже гармонійно поєднуються з природними ландшафтами, доповнюючи колорит та відображаючи певний стиль. Поверхня не ковзає, не залишає скалок!

Експлуатаційні терміни терасної дошки складають 15-50 років, в залежності від ціни на терасну дошку, її бренду, умов експлуатації і способу використання.
В салонах “Студія Підлоги” можна вибрати терасну дошку на будь-який смак і колір. При покупці вас проконсультують і розкажуть про всі переваги використання матеріалу і про простоту монтажу за допомогою спеціальних замків, що створюють міцне зчеплення.

Вибравши терасну дошку, ви ніколи не пошкодуєте, адже, навіть через багато років, ви будете радіти незмінній красі і міцності цього матеріалу.

розрахувати вартість терасної дошки