Прихований плінтус – інноваційне рішення, стильне і дуже практичне для різних приміщень. Має неповторний вигляд і не накопичує пил.

Розбираємося в деталях

Чим привабливий вбудований плінтус?

 1. Дозволяє присунути меблі впритул, економія місця без неестетичних зазорів;
 2. Може бути з підсвічуванням, що само собою практично при освітленні сходів, коридорів, кімнат;
 3. Забудьте про виступаючі кути і заглушки, які часто відлітають – їх просто немає!
 4. Ідеально поєднується з вбудованими міжкімнатними дверима за своєю стилістикою;
 5. Виглядає дуже привабливо, універсальний для всіх підлогових покриттів;
 6. Підходить під різну обробку стін (гіпсокартон, штукатурка, стінові панелі, облицювальна плитка та ін.);
 7. Варіант декоративної вбудованої планки може бути різноманітний (дерево, МДФ, бетон, шкіра, ДСП ламіноване або той же паркет, ламінат чи вініл, який ви використовуєте в кімнаті);
 8. Є варіант використання без декоративної вставки, що створює креативний ефект «невагомих стін».

Які нюанси при монтажі прихованого плінтуса потрібно знати.

 • З самого початку монтується вбудований алюмінієвий профіль, який обов’язково повинен бути анодований для уникнення окислення і корозії.
 • Висота плінтуса можлива різна, тому потрібно визначитися з розмірами і встановити алюмінієвий профіль на потрібній висоті.
 • Декоративна вставка монтується в останню чергу, після всіх будівельних робіт і укладання підлогових покриттів.

Профіль прихованого плінтуса є в трьох конструкційних розмірах: 40, 60, 70 мм.

Технологічні особливості прихованих плінтусів

Прихований металевий плінтус дуже вигідний для монтажу гіпсокартонних панелей, може кріпитися на стіну, встановлюватися безпосередньо під штукатурку або в поєднанні з стіновими панелями. Такий тип плінтуса легко монтувати на спеціальний будівельний клей. У поєднанні з гіпсокартоном створюється ефект перспективи, лінія плінтуса буде створювати простір, і відводити погляд вглиб приміщення. Це рішення дозволяє візуально збільшити простір, надати йому додатковий обсяг і глибину.

Розглянемо найпоширеніші варіанти монтажу прихованого плінтуса які розширюють внутрішній простір приміщення і дозволяють візуально розширити простір кімнати.

Монтаж прихованих плінтусів

Вбудований, модельований плінтус чудово підходить для оштукатурених або покритих гіпсокартоном кімнат. Цей плінтус складений з двох конструктивних елементів, – це база і вставка. Завдяки цьому плінтус відмінно вписується в інтер’єр, підкреслює переваги приміщення, але не обмежує простір.

Монтаж такого плінтуса проходить в два етапи, спочатку сама база кріпиться під час чорнової обробки приміщення, потім після завершення штукатурки та монтажу підлогових покриттів кріплять декоративні вставки під деревину.

База такого плінтуса робиться з алюмінію, і кріпиться на стіну за допомогою спеціальних саморізів або будівельного клею, потім використовуючи тефлонові кліпси, проводиться установка декоруючих панелей, на цьому установка завершена.