Якісний паркет завжди користується мега популярністю через свою красу, екологічність та довговічність. Однак всі ці позитивні якості не виявляться в повній мірі при відсутності ретельного підходу до вибору і монтажу паркету. У цій статті ми розповімо про найпоширеніші помилки при укладанні паркетної дошки і заходи їх уникнення.

Недалекоглядна економія

Придбання занадто дешевого матеріалу на стихійних ринках і в дрібних торгових точках може мати неприємні наслідки. Такі дошки часто мають різні фабричні дефекти (невідповідність розмірів, деформацію, плями, механічні пошкодження). Матеріал може видавати огидний хімічний запах, викликаний використанням дешевого клею. Низькосортна підлога може не тільки швидко прийти в непридатність, а й стати причиною проблем зі здоров’ям. Такий паркет може містити різні токсичні і канцерогенні домішки.

Щоб цього не сталося, купуйте товар тільки від відомих виробників, на перевірених сайтах і в великих торгових точках. Якісна паркетна дошка відрізняється відсутністю шкідливих і отруйних домішок, довговічністю і гіпоалергенністю. Виготовляється ТІЛЬКИ з екологічно чистої високоякісної сировини з контролем всіх етапів виробництва.

Помилки при укладанні паркетної дошки

Монтаж підлоги з паркетної дошки – це досить складний процес, тому не потрібно залучати до нього випадкових осіб. Тим більше не варто намагатися самостійно укласти покриття, не маючи досвіду і необхідного інструменту.

Помилки при укладанні паркетної дошки

  • Неправильний вибір підкладки може привести до цілого ряду проблем. Цей шар захищає підлогу від вологи, яка часто накопичується в тому випадку, якщо чорнова підлога з бетону. Як і будь-який продукт, зроблений з дерева, паркетна дошка при усмоктуванні вологи розширюється. Установка правильного типу підстилаючого шару вбереже підлогове покриття від розбухання, втрати стійкості і деформації. Особливо важливий правильний вибір підкладки, якщо така підлога стелиться на першому поверсі.
  • Як ми вже згадували, паркетна дошка розширюється і стискається. Це неминуче, так як матеріал має шарувату структуру. Через це при монтажі необхідно залишати зазори між покриттям підлоги і стінами кімнати. В іншому випадку паркет може деформуватися і навіть тріскатися. Для маленьких кімнат наявність вільного простору шириною в сантиметр цілком достатньо, але для великих приміщень і кімнат з підвищеною вологістю такий зазор повинен бути більшим.
  • Укладання холодного матеріалу теж може мати неприємні наслідки. Вже через добу після монтажу така підлога здувається, утворюючи «горб». Щоб цього не сталося, куплене підлогове покриття потрібно залишити в опалювальному приміщенні не менше ніж на добу.
  • Неправильна установка паркетної дошки може викликати розповзання її елементів з утворенням видимих ​​’прогалин’, в які потрапляють сміття і пил. Такий дефект також може виникнути через придбання дошки з неякісними замковими з’єднаннями.
  • Укладання підлогового покриття на нерівну основу може мати неприємні наслідки, що виражаються в деформації покриття та передчасному виході з ладу. Крім того, на поверхні такої підлоги можуть проявлятися щілини, а сама вона буде «грати».

Щоб уникнути подібних проблем, довіряйте монтаж тільки професіоналам, які мають необхідну кваліфікацію. “Студія Підлоги” пропонує якісний європейський паркет, а також надійну укладку з гарантією.

Паркетна дошка в наших клієнтів

розрахувати вартість