Коли на ринку України з’явився ламінат 33 класу, він перевернув весь ринок в даному сегменті підлогових покриттів і відразу завоював симпатії покупців, які цікавились підлогою високого класу.

Склад ламінату

Основний шар становить HDF-плита високої щільності, яка покривається крафт-папером зі спеціальною вологостійкою обробкою, щоб уникнути короблення плити. Зовнішній шар складається з декоративного паперу з красивими візерунками та малюнками. Декор і малюнки можуть бути різними, наприклад, вони схожі на деревні візерунки,

паркет, керамічну або кам’яну плитку і навіть імітують палубну підлогу або дизайнерський малюнок.

Для міцності зовнішній шар просочують спеціальною смолою, а для запобігання зношуванню підлоги його покривають спеціальним зносостійким лаком. Додатковим шаром може служити шар-підкладка. І в кінцевому підсумку всі ці шари під високим тиском, при високій температурі потрапляють під прес і перетворюються в єдину пресовану плиту.

Тепер розібравшись з начинкою, ми переходимо до основних характеристик і особливостей ламінату 33 класу. Відмінною рисою 33 класу (будемо так його називати) є захист від механічних впливів і висока ударостійкість. Ц підлогове покриття наділене високою вологостійкістю, що допомагає йому зберігати підвищений захист від води і перше місце по вологостійкості серед інших (нижчих) класів міцності. Більш того, він наділений стійкістю до чистячих засобів, до ультрафіолетових променів, до змін температур і вологи і має термостійкість, тобто від тліючої цигарки не залишиться слідів і дірок. Плюс до всього цього він абсолютно безпечний для людини, він не впливає на здоров’я, не псує екологію, до того ж він легко укладається звавдяки якісним замкам, а його прибирання не викликає ніяких труднощів у людини.

Володіючи надійністю і міцністю, ламінат 33 класу дуже затребуваний на ринку. Купувати його вигідно навіть для розважальних клубів, торгових комплексів, ресторанів, офісів, адже він здатний витримувати великі навантаження, що є визначальним чинником при установці підлог в подібних місцях.

Ламінат даного класу є не тільки одним з найкращих покриттів для підлоги, але і альтернативною заміною інших підлогових покриттів таких як паркет.

Ламінат 33 класу можна купити в Тернополі і Рівному в магазинах “Студія Підлоги” з безкоштовною доставкою по місту.