Вінілова підлога має конкретні недоліки і переваги. Дізнайтесь, на що звертати увагу. Таке підлогове покриття застосовували спочатку в комерційних сферах. Це тип пружних підлог, в яких використовують вініл замість пластику, гуми, лінолеуму, ПВХ та інших матеріалів.

Вінілова підлога, яку ми бачимо сьогодні, походить від версій виробів з полівінілхлориду, які продавалися у 1980-х роках.

Отже, якщо ви плануєте стелити вдома вініл, ось кілька переваг і недоліків,  про які вам потрібно знати.

Переваги вінілової підлоги

Вінілова підлога за останні кілька десятиліть набула незвичайної популярності і з простого комерційного використання перейшла в приватні оселі.

Міцність

Вінілові підлоги відрізняються високою міцністю і можуть справлятись з великим трафіком протягом тривалого часу, не зазнаючи ніяких пошкоджень. Це робить сучасну вінілову підлогу ідеальною для прохідних приміщень, оскільки для них потрібна витривала поверхня.

Гарно встановлена ​​вінілова підлога служитиме і зберігатиме початковий вигляд більше двадцяти років.

Економічність

Довговічність вінілових підлог не робить їх дорогими. Власне кажучи, це порівняно недорого. Тому вініл є чудовою заміною ламінату і навіть плитки.

Через матеріал, з якого він виготовлений, вініл дешевий порівняно з твердою деревиною, плиткою і навіть бетоном.

Технічне обслуговування

Довговічність та низька вартість – лише початок. Вінілові підлоги надзвичайно прості в обслуговуванні і не потребують постійної уваги.

Вінілове покриття можна легко обслуговувати, оскільки воно витримує чимало ударів, стійке до стирання, і його можна легко очистити.

Він також не втягує пил і може укладатися у вологому середовищі.

Демонтаж і заміна

Вініл порівняно легко демонтувати, а пошкоджені частини замінюються без особливих зусиль. Єдине, що потрібно пам’ятати – це з самого почату монтувати його правильним способом, щоб видалення було легким.

Діапазон узорів і стилів

Листи або плитка з вінілу випускаються в різних стилях і візерунках, що імітують зовнішній вигляд різних матеріалів. Дерево, бетон, камінь, теразо – одні з основних моделей, доступних із сотень варіантів, виготовлених сьогодні. Різниця помітна лише в тому випадку, якщо ви дивитесь крупним планом.

LVT Wineo Tiger

Різноманітність кольорів

Вінілова підлога випускається в неймовірних кольорах, балуючи нас контрастними варіантами. Всі спектри кольорових відтінків доступні в салонах Студії Підлоги.

Коротший час установки

Вінілова підлога надзвичайно проста в монтажі і може бути встановлена за короткий час. Вініл також є найкращим матеріалом, якщо ви любите власні оригінальні проекти.

Є випадки, коли люди встановлювали вінілову підлогу лише за десять хвилин.

Ще одна важлива річ, яку слід зазначити, це те, що вініл можна встановити поверх уже існуючої підлоги. Це не вимагає від вас знесення попереднього покриття для монтажу нового.

Збільшить вартість будинку

Завдяки приємному зовнішньому вигляду та простому обслуговуванню, вінілова підлога після встановлення може покращити вартість будинку. Це разова інвестиція, яка може окупитись. Крім того, вініл можна легко зняти, якщо новий власник захоче поміняти підлогу.

М’якість

Вінілова підлога забезпечує більшу м’якість порівняно з плиткою або деревом. Матеріали виготовлення надають підлозі набагато більшу гнучкість, роблять довговічнішою.

Легке очищення

Не потребує постійної уваги, а лише періодичного підмітання та миття, щоб зберегти її в чистоті.

Доступність

Вінілові підлоги доступні кожному. Ціни на матеріали і виготовлення цього типу покриття нижчі, ніж в інших варіантах.

Водостійкість

Вінілова підлога водостійка. Ця властивість робить її корисною, коли справа доходить до кухні. Оскільки чистити вініл надзвичайно просто, така підлога на кухні не потребує великої уваги в порівнянні зі звичайною плиткою.

Стійкість до шкідливих речовин

Вінілові підлоги стійкі до дії кислот, миючих засобів, лугів, мила та бензину. Це робить їх набагато надійнішими в експлуатації.

Непориста

Вінілова підлога непориста, що є важливою властивістю. Це перешкоджає рідинам просочуватися через вініл, що знову робить його ідеальною підлогою для ванних кімнат та кухні.

Коефіцієнт динамічного тертя

Вінілові підлоги мають коефіцієнт тертя вище, ніж інші матеріали для підлоги. Чим більше коефіцієнт динамічного тертя, тим менший шанс ковзати та падати.

Візуалізація

Ще одна категорія вінілу – це люксові вінілові плитки (LVT). Він реалістично відображає всі якості та зовнішній вигляд природних матеріалів, через що його важко відрізнити від реального матеріалу. У порівнянні з іншими вініловими підлогами, LVT трохи дорожче.

Тепло

Ми вже знаємо, що вінілові підлоги м’які. Але вони також теплі. Це дає нам можливість ходити босоніж, не турбуючись про холодні ноги.

Вінілова підлога – недоліки

Ви, мабуть, думаєте, як можна очікувати, що вінілова підлога матиме будь-які недоліки, коли у неї є стільки переваг для подолання всіх негативів.

Але все в нашому оточенні має і мінуси. Що стосується вінілових підлог, то це не дуже погано. Нижче перераховано кілька недоліків вінілової підлоги.

Обробка основи

Монтаж вінілової підлоги – це простий процес, але як бути з основою? Ні, це не так просто. Основа повинна бути без будь-яких типів частинок. Не можна допускати, щоб на ній з’явилися грудочки, які можуть з часом руйнувати вінілову підлогу.

Крім того, потрібно зробити вирівнювання основи, щоб запобігти появі хвилястості на вініловій підлозі.

Пошкодження

Пружність вінілу придушує падіння крихких речей. Але в той же час поверхню можна проколоти падінням гострого предмету з достатньою силою. Вініл також викликає занепокоєння, коли справа стосується переміщення меблів.

Без спеціальних накладок, меблі можуть подряпати вінілову підлогу, залишивши певні сліди. Але меблеві підкладки допоможуть вирішити це питання.

Не рекомендується встановлювати зовні

Кольори можуть вицвітати, а підлога пошкоджуватися, якщо вінілові підлоги потрапляють під прямі сонячні промені або екстремальні температури. Тож найкращим вибором було б використовувати вініл лише для приміщень, а зовні краще ставити терасну дошку.

Вініл над вінілом не рекомендується

Встановлювати вініл над іншою вініловою підлогою не рекомендується. Це тому, що вінілові підлоги вимагають надзвичайно гладкої та бездоганної поверхні.  Нерівності проявляються рано чи пізно у вигляді горбків і шишок.

Шаблони попередньої вінілової підлоги з часом з’являться на новій, якщо вінілова підлога буде встановлена ​​над іншою.

Висновок

Вініл – прекрасний спосіб прикрасити свою підлогу. Таку різноманітність кольорових схем і візерунків важко ігнорувати. Хоча у нього свої недоліки, варто пам’ятати про те, що ідеальної підлоги поки не винайшли. Кожен тип має свої мінуси і плюси.

Міцний, низький рівень обслуговування, низька вартість – це один з найкращих видів підлоги, який ви можете вибрати для свого будинку мрії.

Вініл- підлога майбутнього.

Дізнавайтесь вартість вінілової підлоги для вашої площі

розрахувати вартість вінілової підлоги