У людей часто виникає питання: ламінат якої фірми краще вибрати. Щоб добре орієнтуватися серед різноманіття марок даного матеріалу, прочитайте запропонований нами огляд. Він допоможе не помилитися при виборі компанії-виробника.
Підлоги з ламінату виглядають стильно і сучасно, прості в догляді і обходяться не дуже дорого в порівнянні з іншими типами підлоги. Тому цей матеріал такий затребуваний. Тільки одне «але» – занадто великий вибір призводить до сумнівів. Кожен виробник (а їх не один десяток) має свої секрети виготовлення цього покриття для підлоги і щосили рекламує свою продукцію.

Ламінат якої фірми краще вибрати і купити

Quick-Step

Вироблений бельгійськими підприємствами, ламінат Quick-Step дуже цінується європейцями, а в Україні це найвідоміше ламіноване покриття підлоги. Цей ламінат зроблений настільки майстерно, що його легко сплутати з дошкою  або паркетом і за текстурою, і за забарвленням. Унікальна технологія робить підлогу з цього матеріалу надзвичайно міцною і подряпину на ньому здатний залишити лише гострий ніж. А укласти ламінат легко і не дуже досвідченому майстрові, причому якість покриття порадує.

Плюси. Чудовий дизайн ламінату Quick-Step відмінно передає все різноманіття фактур деревних порід. Матеріал цієї фірми класу 32 більш міцний, ніж ламінат класу 33 вироблений конкурентами.
Quick-Step серйозно ставиться до захисту вашої підлоги. Інтелектуальні інноваційні технології на кшталт Scratch Guard і HydroSeal забезпечують відмінний захист ламінованих підлог Quick-Step від подряпин, плям і навіть вологи на поверхні.

Мінуси. Ціна  вища, так як матеріал відноситься до преміум-сегменту. У класу 33 не дуже велике розмаїття кольорів.

Тому ламінат цієї фірми без проблем застосовують як в квартирі, так і в офісних прміщеннях.

Термін служби. Цей ламінат здатний прослужити не менше чверті століття. Причому навіть за 20 років він не стане потертим і заяложеним.

Berry Alloc

 

Цей виробник відноситься до світових лідерів по якості. Виробництво в Бельгії і Норвегії. Дана компанія-виробник робить ставку на технічні новинки і передові технології. Тому кожен вид ламінату з численних колекцій має свою «родзинку» в технічному відношенні. Висока популярність у вологостійких сортів ламінату. Бюджетна колекція Riviera має клас 32, а Titanium клас 33.

Плюси. За рахунок «просунутих» технологій дана фірма часто на крок випереджає своїх конкурентів. По вологостійкості ламінату з ХДФ плит, які виробляє Berry Alloc, немає рівних. А марка матеріалу, що має на дошці алюмінієві замки, дивує споживачів особливою міцністю.

Мінуси. Як і будь-який матеріал преміум-сегменту, даний ламінат дешевим не назвеш. Крім того, його забарвлення поки не блищать різноманітністю, а дизайнів з ефектом синхронізації і зовсім мало.

Термін служби. Виробник дає довічну гарантію на цей матеріал (за умови використання його в квартирі). Причому не менше 15 років він буде продовжувати радувати око своїм первозданним виглядом. В офісі, де більша прохідність, експлуатаційна гарантія 15 років.

Haro

Даний виробник ламінату з Німеччини. Матеріал має відмінну якість і хороші експлуатаційні характеристики. Найпопулярніші колекції, що мають довгу (понад 2 метрів) дошку. Але малюнків з ефектом синхронізації у цього ламінату небагато. Відмінна плотність плити, навіть при 7 мм. витримує значні навантаження.

Плюси. Для відмінної імітації розкішної масивної дошки є неповторна колекція Tritty 100 Gran Via 4V. Дошка у неї має  розміри 220 на 24 сантиметри. А також, це найекологічний в Європі, як заявляє виробник.

Мінуси. Ціна.  Потрібно давати більший зазор від стін. Тому не весь плінтус підійде.

Parador

Parador – один з найавторитетніших німецьких виробників ламінату, вінілу і паркетної дошки. Компанія заснована в 1977-му році.  Виготовляють односмуговий, двохсмуговий та трьохсмуговий типи ламінованої підлоги.

Parador приваблює різноманітністю колірних забарвлень і дизайнерських рішень. Асортимент дозволяє втілити в життя безліч проектів по дизайну інтер’єру.

Плюси. Цей німецький ламінат має високу стійкість до стирання, його не пошкодять тонкі шпильки і каблуки, а захисне покриття витримує навіть пересування меблів. Деякі лінійки, мають довічну гарантію на плиту, заявлено виробником.

Мінуси – не дешевий.

Wineo

Майже 40 років, на бренд Wineo зростає попит. Це і німецька якість, і традиції, і слідування європейським технологіям з 1978 року.

Варто відзначити, що вся продукція виробляється в Німеччині на заводі в місті Аугустдорф. Виробничих потужностей в Китаї або країнах Азії немає. Тому ламінат заздалегідь вважається чистим європейським продуктом.
До того як випустити готову продукцію в роздрібну мережу, вона проходить жорсткі тестування і контроль. Німецькі традиції в отриманні всіляких сертифікатів незмінні. Серед них:

  • «Блакитний ангел» (BlueAngel), FSCFSC, PEFCPEFC- документи, що підтверджують екологічну чистоту і безпеку продукту для людини і навколишнього середовища.
  • Контроль DIBtDIBt. Щорічно ламінат від Wineo перевіряється Німецьким інститутом будівництва.
  • Бренд Wineo входить до Асоціації європейських виробників ламінату і багатошарових модульних оздоблювальних покриттів MMFA.

Крім постійного тестування, враховується і людський фактор – керівництвом компанії постійно залучаються творчі та креативні співробітники, які вносять свій внесок та ідеї.

Плюси. Приголомшливою перевагою ламінату цієї марки є п’ятиразова довічна гарантія. Уявити це в числах важко, тому до покриття можна застосувати слово вічне.

Мінуси – ціна.

Сподіваємось, що допомогли вам вирішити, якої фірми ламінат краще вибрати для себе.