Ось стаття, чи підійде вінілова підлога для кухні і які до неї вимоги. Кухня характеризується підвищеними експлуатаційними вимогами до підлоги. Це приміщення має підвищену вологість, тут дуже висока ймовірність того, що підлогу може бути затоплено. Тому не настільки важливий стиль, в якому виконаний дизайн, а те, які будуть в ньому використані матеріали – натуральні або штучні, і наскільки вони підходять саме для кухні.

Основною вимогою до вибору матеріалу є його можливість протистояти вологості і температурним перепадам, хімічним або механічним пошкодженням, а також того, наскільки легкий в плані догляду буде даний матеріал в процесі його експлуатації на кухні.

Вінілова підлога на кухні

Фахівці рекомендують використовувати для кухні вінілову плитку: вона зарекомендувала себе як волого- і навіть водостійкий матеріал (залежить від моделі), здатний до того ж задовольняти вимогливі дизайнерські смаки.

Наша компанія пропонує якісну вінілову підлогу, яка прослужить не один рік.

Вінілова підлога – матеріал нового покоління, він є чудовою альтернативою багатьом відомим на сьогодні підлоговим покриттям.

Продукт багатошаровий. Верхній шар служить захистом від усіляких ушкоджень. Основний шар – ПВХ, який є абсолютно безпечним внаслідок відсутності в складі фталату або фенолу.

Основні позитивні сторони застосування вінілової підлоги на кухні:

  • Нульове втягування вологи. Завдяки цьому показнику виключена деформація плитки на стиках, а також спрощений догляд за поверхнею – мити можна як спецзасобом, так і простою зволоженою ганчіркою.
  • Шумо- і теплоізоляція. Завдяки застосуванню підкладки, вініл гарантує гарну звукоізоляцію. Також вінілова плитка добре утримує тепло, зменшуючи витрати на обігрів приміщення.
  • Стійкість до ударів. Плитка європейського виробництва настільки міцна, що при падінні предмети, використовувані на кухні, не зможуть деформувати її поверхню. А завдяки тому, що матеріал плитки і сам на дотик м’який, практично не деформується і предмет, що впав.
  • Довговічність матеріалу. Вініл має високу зносостійкість, завдяки чому кухня, яка має велику прохідність, буде завжди мати свіжу на вигляд підлогу, яка дуже довго не втратить своєї зовнішньої привабливості, навіть при нещадній експлуатації.
  • Стійкість до хімічного впливу. Вініл легко чиститься, йому не зашкодять хімічні засоби, будь-які види забруднень і плям: навіть після багаторазових чисток плитка завжди буде радувати своїм блиском, малюнком і кольором.
  • Матеріал пожежобезпечний. Кухня є потенційно небезпечним приміщенням: ймовірність пожеж в цій кімнаті набагато вище. Тому використання для покриття підлоги вінілової плитки буде найбільш вдалим варіантом, оскільки вініл не підтримує загоряння, а при підвищеній температурі навколишнього середовища не викидає в повітря шкідливих речовин.
  • Матеріал стійкий до ультрафіолетових променів, тому його можна використовувати в кухонних та інших приміщеннях в будинку, де є великі вікна: можна бути впевненим, що її колір не вигорить під сонячними променями і буде рівномірним по всій кімнаті.
  • Легкість в монтажних роботах. У нас ви знайдете вінілову підлогу з замковим з’єднанням, а також клейового монтажу на акриловий клей. Будь-який з варіантів легко монтується, тому впоратися з настилом підлоги можна без допомоги фахівців.
  • Екологічність і безпека. При виробництві вінілової плитки використовується тільки натуральна сировина високої якості, тому можна не турбуватися про здоров’я своєї родини. Також вінілова підлога має антибактеріальні властивості, тому під нею не утворюються цвіль або грибок. Ефект антиковзання є гарантією від падінь і ударів.

Порівняння вінілової підлоги з іншими покриттями

Якщо порівнювати вінілове покриття для підлоги з іншими матеріалами, то можна помітити, що вініл поєднує в собі більше позитивних сторін і при цьому практично не має негативних.

Вінілові плитки вологостійкі. Їх можна укладати на кухні, у ванній та інших подібних приміщеннях. Завдяки своїй вологостійкості вініл гідно конкурує з керамікою, але при цьому є більш міцним і довговічним, до того ж приємним на дотик. Також, на відміну від кераміки, вініл не ковзає навіть в тих випадках, коли на підлогу проливається вода. Також слід врахувати той факт, що при падінні на керамічну плитку кухонний інвентар деформує її, а в разі вінілу такого не трапляється. Це ж стосується керамограніту або мармурових покриттів для підлоги.

Вінілова плитка має таку ж міцність і довговічність, як і натуральний камінь. Але вона набагато тепліша і приємніша при ходьбі.

На дотик така ж тепла і приємна, як і дерево. Основною ж відмінністю є несприйнятливість вінілу до вологи і перепадів температур. Також вініл більш зносостійкий, не боїться шкідників, не схильний до появи цвілі і грибка.

У порівнянні з ламінатом, основною перевагою вінілу є водостійкість, а також звукоізоляція і шумопоглинання, що звичайному ламінату не під силу. А в укладанні вініл так само простий, як і ламінат.

Якщо порівнювати з лінолеумом, то вінілова плитка набагато міцніша даного матеріалу, не деформується, має звуко- і теплоізоляцію, їй не страшні механічні пошкодження. Загальне для цих матеріалів тільки те, що вони прості в укладанні і еластичні.

Якщо у вас паркет на кухні, то даний матеріал може зіпсуватися від попадання в стики вологи, а на поверхню – олії, при цьому він втратить свій первісний вигляд. Вінілова ж плитка абсолютно не схильна до таких змін. Загальним для цих двох матеріалів є тільки те, що вони дають можливість укладання різними способами, однак вінілова плитка набагато доступніша, простіша в догляді.

Килимове покриття – не найкращий варіант для кухні. На килимі можуть збиратися забруднення і накопичуватися мікроби. При намоканні килими довго сохнуть, а при поганому провітрюванні може з’явитися неприємний запах.

Тож можна з упевненістю сказати, що вінілова підлога для кухні – оптимальний і найбільш вдалий варіант.

Наша компанія пропонує широкий асортимент вінілового покриття, представленого кількома європейськими виробниками. Кожен зможе підібрати для себе саме той стиль, який ідеально підійде приміщенню.

Дізнатись вартість