Час вибрати підлогу для своєї кімнати, і ваше серце схиляється до дерев’яної поверхні. Дерев’яна підлога завжди подобалася вам, але продавець у вашому місцевому будівельному магазині каже, що розкішний вініл (загальновідомий як LVT або LVP) став справжнім хітом у секторі підлогових покриттів.

Вінілова підлога чи паркет

Тепер у вас є сумніви, який варіант для мене найкращий – вінілова підлога чи паркет? Щоб відповісти на це, ми повинні вивчити ваші цілі для цього проекту та оцінити ваш спосіб життя:

Загальні цілі

 • Побудувати будинок моєї мрії, в якому можна постаріти.
 • Переобладнати будинок для можливого продажу протягом наступного року.
 • Нерухомість для здачі в оренду.
 • Переобладнати підвал, щоб збільшити житлову площу.
 • Вибір підлогового покриття для дачі.

Швидше за все вашою метою буде поєднання кількох факторів. Слід з’ясувати найважливіший об’єкт і записати його. Це допоможе вам зосередитися на досягненні цієї мети під час пошуку підлоги. Ми перелічимо переваги як паркету, так і вінілової підлоги, щоб надати всебічний огляд підлоги в кожній ситуації. Будь ласка, майте на увазі, що в кожному з цих 2-х типів підлоги є конкретні стилі та варіанти, які перевершать середній рівень у певній категорії.

Паркет

 • Натуральний паркет сприймається як розкішний варіант підлогових покриттів.
 • Високий рівень комфорту підлоги завдяки здатності залишатися теплішою взимку та прохолоднішою влітку.
 • Натуральна індивідуальна краса та стиль – найкращий варіант для збереження цінності будинків високого класу.
 • Довгий термін експлуатації завдяки можливості шліфувати.
 • Підвищує цінність будинку при встановленні на кухні та відкритих ділянках.

Паркет у вітальні

Вінілова підлога

 • Висока міцність підлогового покриття, відмінно підходить для зайнятих сімей з домашніми тваринами та маленькими дітьми.
 • Мінімальні затрати на догляд за поверхнею завдяки здатності протистояти екстремальним діапазонам температур і коливанням вологості.
 • Простота монтажу – це ще одна річ, яку слід врахувати при самостійному укладанні, багато вінілових підлог розроблено з замковими системами та з прикріпленою підкладкою.
 • Нижча вартість порівняно з деревиною, це робить вініл ідеальним вибором для інвесторів, які хочуть здати нерухомість в оренду.

Вінілова підлога на кухні

Ці переваги повинні дати вам уявлення про те, яке підлогове покриття підходить саме вам. Давайте повернемося назад, оцінимо кожну нашу мету і побачимо, яку категорію підлоги ми можемо вибрати, враховуючи переваги паркету та вінілової підлоги.

Висновок

Побудувати будинок своєї мрії, щоб постаріти у ньому (Паркет)

Обирайте паркет завдяки нескінченній красі справжнього дерева та насолоді комфортом.

Переобладнати будинок для можливого продажу протягом наступного року (Паркет)

Обирайте для цього паркет через збільшення вартості перепродажу. Натуральне дерево може значно вплинути на вартість вашого будинку, дослідження показують, що паркетна підлога може збільшити вартість будинку до 2,5%.

Житло для здачі в оренду (Вінілова підлога)

Орендодавцям, як правило, складніше підтримувати підлогу в хорошому стані, і вінілова підлога є найпростішим у догляді та чистоті підлоговим покриттям. Чудовий варіант для цих осель.

Переобладнати підвал, щоб збільшити житловий простір (обидва варіанти)

З одного боку, це для вас, і ви хочете отримати максимум комфорту та цінності у своєму домі. З іншого боку, підвали – одна з найбільш вірогідних зон контакту з водою, а вінілова підлога настільки наближена до водонепроникних варіантів, наскільки це можливо. Зрештою, вам доведеться вирішувати самостійно, чи варто це додаткових вкладень.

Вибір підлоги для дачі або будинку відпочинку (Вінілова підлога)

Вініл ідеально підходить для цих варіантів завдяки простоті обслуговування. Будинки для відпочинку можуть бути вільними щонайменше 50% на рік, а структурна стабільність LVT робить догляд за підлогою безтурботним, навіть коли ви відсутні.

Якщо у вас є конкретні запитання, завжди звертайтесь до нас. Ми проаналізуємо ваш проект і дамо вам найкращу пораду. Зв’яжіться з нами сьогодні за посиланням нижче.

Отримати консультацію