Вінілова підлога (LVT) відома як підлога для дизайнерів, а також приміщень з підвищеними вимогами. Як надійна і універсальна альтернатива плитці та деревині, LVT захоплює можливістю швидко втілювати свої задуми до найдрібніших деталей. Показуючи характер, вигляд та зернистість дерев’яних підлог або текстуру та відчуття італійської плитки, вінілова підлога пропонує доступну альтернативу. Це найбільш швидкозростаючий сегмент ринку у галузі підлогових покриттів.

Чому вініл раптом заволодів нашими будинками?

Переваги підлоги LVT:

  • Вартість – LVT є доступною альтернативою іншим підлоговим виробам і приносить розкіш у ваш будинок за більш дружньою ціною.
  • Довговічність – підлога виготовлена ​​з міцних матеріалів, що забезпечує зносостійкість, вогнестійкість та вологостійкість.
  • LVT забезпечує чудове зчеплення та стійкість до ковзання, що робить його чудовим варіантом для кухонь та ванних кімнат.
  • Забезпечує тепло і м’яке відчуття під ногами.
  • Звукоізоляція – у порівнянні з іншими типами підлогових покриттів, по LVT тихіше ходити.
  • Технічне обслуговування – LVT легко чистити, оскільки підлога міцна і надійно захищена.
  • Інноваційний дизайн – текстура та обробка ускладнюють можливість відрізнити LVT від листяних порід, а також пропонують більш вражаючі конструкції, такі як мозаїка.
  • Проста установка – LVT укладається в переважній більшості замковою системою клацання, що робить установку швидкою та простою.
  • Середня тривалість життя LVT становить 25-30 років залежно від технічного обслуговування, руху та місця розташування.

ТОП 9 переваг:

1. Ціна

Як уже зазначалося, розкішна вінілова підлога є доступною альтернативою іншим підлоговим виробам. Більш товстий LVT, як правило, знаходиться на вищому кінці діапазону цін, що представляє незаперечну якість. Плитка розміром 5 мм складається з шару зносу 0,55 мм для захисту конструкції та збільшення довговічності плитки.

2. Довговічність

Виготовлений з надзвичайно міцних матеріалів,  вініл протистоїть високим навантаженням. Витримує надмірний рух, важкозаймистий, не боїться вологи. Будьте впевнені, під час укладання вінілової підлоги у вашому домі ви використовуєте високоякісний виріб, спроектований на довговічність.

3. Універсальність

LVT ідеально підходить для тих областей високого ризику, як кухні та ванні кімнати. Приголомшлива естетика робить його ідеальним рішенням для їдалень та віталень. У вашому домі немає місця, де ми не рекомендували б використовувати LVT – він навіть чудово виглядає на сходах.

4. Теплота

На відміну від плитки та дерев’яної підлоги, LVT краще забезпечує тепло під ногами і додає відчуття м’якості. Сумісний із теплою підлогою. Рівень тепла, що проходить через підлогу, вражає.

5. Звукоізоляція

У середньому LVT товщиною 2 мм значно тихіший для ходьби, ніж плитка, дерево та ламінат. Зі збільшенням товщини вінілу звук стає приглушеним. Зони з великим трафіком потребують більш товстої плитки, щоб гарантувати запобігання звуку та зносу.

6. Технічне обслуговування

Під час чищення LVT ви можете дозволити собі бути трохи більш грубим порівняно з іншими типами підлоги, оскільки захисний шар забезпечує фантастичну стійкість до подряпин, потертостей, плям, сколів, тріщин і вм’ятин. Ми не говоримо, що потрібно взяти дротяну щітку і дерти нею, але більшість слідів легко видаляються. В більшості випадків достатньо простого режиму прибирання вологою шваброю. Якщо вам потрібна глибока чистка, підлога стійка до хімічних чистячих засобів.

7. Інноваційний дизайн

Надзвичайно важко відрізнити LVT від твердих порід деревини чи плитки. Дизайн, фактура та обробка – бездоганний стандарт. Скошені краї додають реалістичності.

На вибір є величезний асортимент унікальних вінілових конструкцій. Мозаїчні візерунки особливо популярні у сучасних стилістів. Тут і вражаючі кольори, і сміливі конфігурації. Виділіться серед натовпу і створіть свою власну унікальну підлогу. Поєднання декількох форм та кольорів може призвести до чудового результату, гарантовано викликаючи захоплення у ваших гостей!

Вінілова підлога в стоматологічній клініці

8. Проста установка

Вініл доступний у варіанті клацання або наклеювання. Установка набагато швидша порівняно з підлогою з дерева, кераміки або каменю. Профіль значно полегшує роботу зі статичними меблями, дверними отворами та переходами. LVT можна встановлювати на існуючу підлогу, якщо поверхня рівна, гладка і структурно міцна.

9. Тривалість життя

Залежно від рівня руху, місця розташування та технічного обслуговування, підлогові покриття LVT зберігатимуть свою високу ефективність протягом 25-30 років.