СТУДІЯ ПІДЛОГИ

Ламінат для теплої підлоги

Пропонуємо купити ламінат для систем теплої підлоги від європейських виробників з гарантійними термінами експлуатації. Дізнавайтесь ціну для Вашої площі, заповнивши форму зв’язку.

розрахувати вартість

Для ефективного використання теплої підлоги дуже важливий показник теплоізоляції теплопровідності ламінату. Ця цифра залежить від щільності і товщини ламінату. Більш товстий і менш щільний ламінат проводить тепло гірше.

Ось порівняльна таблиця кількох брендів.  Значення теплоізоляції ламінату, m2K / w

Бренд/товщина 8 мм 9 мм 10 мм 12 мм
Quick Step 0.055 0.059 0.072
Wineo 0.06 0.07
Egger 0.07 0.08 0.08 0.1

Як видно з таблиці – найкращі показники для теплої підлоги має ламінат Quick Step.

Ось як виглядає наш ламінат в клієнтів

Виробники

Ми пропонуємо тільки перевірених часом виробників, які користуються 100% довірою в наших клієнтів і особисто в нас, як постачальників. Не продаємо того, чого не купили б самі.

Бренди світового рівня

СТУДІЯ ПІДЛОГИ

Висока надійність

Щільність плити   – від 800-950 кг / м3. Клас навантаження: 32. Стійкість до стирання AC 4 – AC 5. Запатентовані замкові з’єднання.

запитати менеджера

Рекомендації

Купуючи ламінат для теплої підлоги, пам’ятайте, що на ламіновану підлогу також є технічні обмеження: температура зовнішнього шару ламінату не має бути вищою 25-28 градусів, інакше підлога почне руйнуватися. Це стосується багатьох видів покриттів, а не тільки ламінату.

Також ламіноване підлогове покриття потрібно стелити на теплу підлогу накопичувального типу, що має невелику потужність (меншу 90 Вт / м2). Така система складається з нагріваючого елементу, що розміщений всередині стяжки. Цей елемент забезпечує поступову зміну температури.

Дізнайтесь вартість ламінату! Заповніть форму і ми підрахуємо ціну

ДІЗНАТИСЬ!