В 2020 році ламінат зберіг свій статус як основна альтернатива дерев’яним настилам для житла. Величезний прогрес технологій  дозволяє ламінованій підлозі більше нагадувати тверду деревину, ніж будь-коли раніше.

У 80-ті роки, коли ламінат вперше вийшов на ринок, він виглядав  дешево і нереально. Дошки звучали порожнисто, з відлунням. Конструкції були недосконалими.

Часи змінилися. Підлога з ламінату в 2020-му сильніша, ніж будь-коли, з надзвичайно реалістичним виглядом, що імітує сучасні тенденції твердих порід деревини. Тепер технології дозволяють нам отримати максимально реалістичне дерево в доступному, зручному для обслуговування ламінованому покритті.

Зовнішній вигляд деревини – це не все, що ви побачите у 2021 році. Давайте поглянемо на те, що ви можете очікувати.

Експертна оцінка ламінату

Стосовно тенденцій ламінату на 2020 – 2021 рік, ми хочемо переконатися, що ви отримуєте найсвіжіші факти. Ось наші експертні висновки:

«У світі ламінованих підлог існує так багато дивовижних варіантів, які нам не були доступні ще десять років тому. Найгарячіші стилі, які ми бачимо, це ширші дошки та фасони, схожі на дерево з природною текстурою. І більшість людей навіть не можуть відрізнити його від реального дерева!

Що стосується того, що очікувати у 2021 році, без сумніву, світліші стилі деревини будуть найпопулярніші. Текстура ламінату також значно покращується, і ми вважаємо, що власники будинків отримають зовнішній вигляд ламінату з глибиною і різьбленням. В міру того, як процес виготовлення ламінату стає більш точним і креативним, багато власників будинків відмовляться від реальних варіантів деревини та виберуть більш екологічний варіант ламінату ».

“Великі дошки ламінату в 2020-му році зумовили сплеск емоцій і залишились максимально популярними, а потертість та подряпини створюють стовідсоткову реалістичність. Ці текстури надають природний вигляд підлоговим покриттям. Особисто нам здається, що вони багато прощають, коли справа доходить до зносу та бруду».

Тенденції ламінованого підлогового покриття 2020 року

До недавнього часу ламінат був різновидом підлоги, який копіює спрощений зовнішній вигляд деревини і пропонує власникам будинків альтернативу паркетній підлозі з низьким рівнем обслуговування.

І це було круто. Ламінат виконував своє призначення. Але він не запропонував власникам будинків тонни різноманітності. У цей вік технологічного прогресу люди очікували варіантів та можливостей.

Всього 10 років назад виробники ламінату опинилися перед вибором “тонути або плавати” і в жорсткій конкуренції за останнє десятиліття вони навчились неймовірних речей.

Будьте готові побачити ламіновані підлоги, які перевершують красою традиційні листяні породи.

Водонепроникний ламінат

З твердих порід деревини можна виготовити багато вражаючих підлогових покриттів з відмінними якостями, але водонепроникність – це не про них.

Сьогодні тенденція водонепроникних підлог бере світ штурмом, особливо з припливом водонепроникних вінілових підлог на ринок. Ми повинні бути чесними, вініл значно перегнав ламінат.

Ламінована підлога виникла як простий в обслуговуванні, безтурботний варіант підлоги “під дерево”. Але тоді на ринок вийшли вінілові підлогові покриття і відібрали великий шматок ринку.

І якщо ви коли-небудь встановлювали традиційний ламінат у зоні, схильній до води, знаєте, що це не найкращий вибір. Якщо ви проллєте воду і не очистите її відразу, ваш ламінат може викривитися і здутись. Хоча багато власників будинків проходили етап настилу кухні ламінатом, це насправді далеко не ідеально.

Насправді це досі так!

Введіть в пошуку: водонепроникний ламінат! Він все ще є рідкісним і його важко знайти.

Водонепроникність зараз дуже гаряча тема для всіх типів підлог, а попит буде лише продовжувати зростати.

Як виглядатиме ламінат

Дні гладких і блискучих поверхонь минули. Тенденції ламінату у 2020 році будуть зосереджені на реалістичному стилі, що максимально відтворює дерев’яну підлогу.

Очікуйте побачити вискоблювання, вузли, опіки, незавершений вигляд та безліч кольорових варіацій.

Дошки отримали реалістичність, щоб мати можливість повністю конкурувати з твердими листяними деревами як за зовнішнім виглядом, так і за фактурою. На фініші ми отримуємо вишукану та рідкісну підлогу. Це часто буває дуже дорого у твердих листяних порід, але помітно дешевше у ламінаті.

Ламінат з виглядом каменю та плитки виглядає в 2020-му новіше, але поки що більше нагадує ламінат старої школи – не надто дорогий на вигляд або не достатньо реалістичний. Особисто ми вважаємо, що вінілові та керамічні плитки імітують природний камінь набагато переконливіше.

Тенденції кольорів ламінату 2020 року

Тенденція світлих підлог, яку ми побачили у 2019 році, зберігатиметься.

Також ви побачите знайомі сірі відтінки ламінованої підлоги з текстурою дерева. Сірий знаходиться в довгостроковій перспективі і буде продовжувати очолювати трендові діаграми на наступне десятиліття.

Діагональна підлога з ламінату

Укладання підлоги з ламінату по діагоналі миттєво модернізує ваш будинок, роблячи його розкішним і дорогим.

Мінус у виконанні діагональних ламінатних підлог полягає в тому, що вони коштують трохи дорожче як в матеріалі, так і в праці. Однак, що якщо ви можете собі це дозволити, то варто потратитись. Ви не пошкодуєте.

Чи триватиме тенденція діагонального ламінату в 2021 році? Так, очікуйте бачити ці діагональні ламіновані підлоги протягом кількох десятиліть.

Ламінована підлога з широкої дошки

Це ще одна тенденція, яку ви зустрічатимете в майбутньому. Більш довгі дошки роблять вашу кімнату більшою, відкритішою і менш зайнятою. Незабаром короткі тонкі дошки стануть застарілими.

Чи триватиме тенденція ламінату із змішаною шириною у 2021 році?

Що стосується довговічності, ми прогнозуємо, що ця тенденція буде деякий час, але навряд чи вона стане серед основних трендів для підлоги.

На закінчення

Як бачите, зараз у промисловості ламінату багато що відбувається. Існує велика кількість різноманітних унікальних варіантів, які, ймовірно, залишатимуться на довгі роки, а це означає, що ваші можливості нескінченні.

Якщо ви хочете щось гаряче, що буде в тренді довгий часчас, ми радимо спробувати ламінат  у великих широких дошках.

В наших салонах “Студія Підлоги” представлені найактуальніші тренди ламінату від європейських виробників.

Дізнайтесь вартість підлоги! Заповніть форму і ми підрахуємо ціну

ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ!