Німецький бренд Parador – один з найавторитетніших виробників підлогових покриттів. Компанія відома з 1977-го року.  Виробництво включає односмуговий, двохсмуговий та трьохсмуговий тип ламінату.

При цьому вражає різноманітність колірних забарвлень і дизайнерських рішень. Використовуючи продукцію бренду, можна втілити в життя будь-який, навіть найсміливіший задум.

Класи і колекції

Важливою технічною характеристикою підлогового покриття є його рівень зносостійкості. Інакше кажучи, на яке повсякденне навантаження розрахована дана підлога. Якщо говорити про ламінат Парадор, то його клас зносостійкості- 32 і 33.

Це говорить про можливість застосування виробів як в побутових умовах, так в комерційних приміщеннях з великим щоденним потоком людей. Німецький ламінат стійкий до стирання, не схильний до пошкоджень тонкими шпильками і каблуками, а його захисний шар не вийде з ладу навіть при пересуванні меблів. Дане підлогове покриття довговічне.

Колекція TrendTime цього німецького бренду дозволяє вибрати якісне підлогове покриття на будь-який смак.  Наприклад, PARADOR TrendTime 1 включає в себе вироби з однополосним декоруванням.

Лінія об’єднує в собі звичні дуб, бук, а також оригінальні забарвлення: пурпурове серце, світлий і темний кокоболо і багато інших.

Для бажаючих покласти підлогове покриття вузькоформатного плану, що ідеально імітує дошки, підійде колекція PARADOR Trendtime 2.

Лінія також може запропонувати оригінальні і звичні варіанти оформлення. Колекція PARADOR Trendtime 3 в точності імітує штучний паркет і дозволяє організувати підлогове покриття звичною «ялинкою».

Колеекція Trendtime 4 – широкоформатний ламінат з 4-х сторонньою фаскою. Таке підлогове покриття можна покласти зі значною економією часу. При цьому різноманітні декори дозволяють підібрати оптимальне рішення для побутового або напівкомерційного використання.

Полотно PARADOR Trendtime 5 має структурну поверхню, внаслідок чого ідеально імітує керамограніт.

Колекція Parador Click in являє собою бюджетний варіант підлогового покриття 32-го класу зносостійкості. Замки плит оброблені спеціальним засобом, що перешкоджає намоканню. При цьому дана колекція виробляється у великій різноманітності відтінків.

Ламінат Trend дозволить втілити в своєму інтер’єрі найсміливіші дизайнерські задуми. Це стає можливим завдяки різноманітності колірного спектра, а також текстури виробів колекції.

Серія Classic являє собою набір елегантних і стильних підлогових покриттів високої якості, які ідеально імітують натуральні шляхетні породи дерев. Підлога даної серії здивує своєю пишністю і практичністю.

Переваги використання ламінату Parador

Варто відзначити, що ламінат Парадор дозволяє реалізувати сміливі дизайнерські рішення, а також насолодитися покриттям підлоги вищої якості. При цьому можна виділити такі основні переваги продукції бренду:

  • Простота укладання досягається завдяки малому куту стику панелей;
  • Можливість укладання колекції Trendtime 3 «ялинкою», що робить процес безвідходним;
  • Можливість одночасного використання панелей різного формату;
  • Особлива конструкція замку перешкоджає утворенню щілин по всіх сторонах панелі;
  • Надійна система захисту виробу від вологи;
  • Композитна захисна підкладка на основі силікатів і ПУ перешкоджає поширенню шуму;
  • Широкі можливості вибору поверхні підлогового покриття;

Монтаж

Замкові з’єднання SAFE-LOCK, AUTOMATIC CLICK – результат власної розробки Parador. Дозволяють покласти підлогове покриття без важких зусиль і допоміжних засобів. При цьому конструкція замкових з’єднань перешкоджає появі некрасивих щілин.

Фактично, необхідно просто вставити сусідню панель в замок і злегка натиснути до характерного клацання. Допоміжними інструментами можуть послужити лише молоток і зубило.

Запитуйте

У НАС БЕЗЛІЧ ВІДТІНКІВ ТА ДИЗАЙНІВ

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]