Цей дизайн будинку на фото від Сергія Красюка переливається кольором та розкішною сучасністю. Кожна кімната, кожен передпокій, кожен куточок наповнений відтінками синього, коралового, жовтого, помаранчевого та зеленого декору, а також пишною живою зеленню, щоб створити сонячний та індивідуальний інтер’єр. Чудові кімнати обладнані сучасними дизайнерськими меблями, незвичайними декоративними предметами, сміливими творами мистецтва та настінними розписами, які дають щось більше і красивіше ніж просто декор, щоб дивуватися на кожному кроці. Металеві штрихи вводяться через сучасні люстри та золоті оздоблення, щоб створити розкішне відчуття, в той час як природні дерев’яні елементи приносять рівновагу в яскравих контрастних схемах.

Цегляна кладка піднімається у вітальні подвійної висоти, щоб зустрітись з оббитою дерев’яною стелею обшитою деревом. Стосик книг також піднімається до крокв, використовуючи вражаючу висоту приміщення. Драбина бібліотекарів робить найвищі полиці легко доступними.

Диван з кобальтовим синім кольором працює з кутами кімнати, обшиваючи величезну синю та фіолетову конструкцію килимка. Фіолетова тахта заповнює центр просторої площі підлоги.

Помаранчева підлогова лампа та шезлонг створюють затишне місце для читання чи прослуховування музики на червоному програвачі в ретро-стилі.

Квіткова фреска на стіні вибухує яскравими кораловими та зеленими акцентами на обідню зону. Світло-сірі сучасні обідні стільці та відповідний стіл сидять на передньому плані.

Двері-купе в протилежному кінці обіднього столу переносять нас на кухню.

Блідо-сірі та золоті кухонні барні стільці розташовуються поверх м’якого золотистого килимка.

Графін сидить на барній частині з дерева, що надає натяк на золотистий відтінок. Натуральний деревний акцент перегукується з чорним мармуровим півостровом.

Зелена кухонна шафа складається з пофарбованих ящиків і чорної витяжки. Раковина з чорного мармуру поєднується з кухонним краном із чорним та золотим кольором.

Зелений продовжує панувати всередині невеликої відпочинкової кімнати з баром.

Жовті віконні портьєри приносять сонячне світло у приміщення критого басейну навіть у найпасмурніший день.

Бірюзова кімната для малюків. Рожеві та фіолетові акценти створюють енергійний контраст.

Цього разу стіна в спальні отримала блідо-зелену обробку. Узголів’я з натуральної шкіри привабливо контрастує з прохолодним тоном фарби.

Друга спальня має сонячну палітру в глибоких жовтих та апельсинових тонах.

Чорний обрамлений дизайн душової кабіни. Білі плитки метро оточують вбудовану ванну. Жовтий додає тепла.

Дерев’яні дошки фарбуються в різні відтінки, щоб створити красивий смугастий ефект. Білі умивальники  і рушники підкреслюють чистоту.

Джерело: home-designing.com