Вибираючи правильний дизайн дитячої кімнати, ви повинні переконатися, що він може адаптуватися до мінливих настроїв ваших дітей, дозволяючи їм розвинути якісь справді класні спогади.

Якщо ви не впевнені, з чого почати, ось кілька ідей, які ви можете розглянути.

Проект повинен починатися з підбору потрібного кольору

Це міф про те, що діти люблять усі кольори. Насправді вони дуже вибагливі. Для вирішення цього питання потрібно ввести теми разом із кнокретними сумісними кольорами.

Іноді смаки вашої дитини зовсім не співпадають з вашим баченням:

 

Тематичні казки: кожна стіна має історію

Діти ростуть з казками про героїв, кентаврів та єдинорогів. Тож цілком логічно оформити їхню кімнату казкою.

Вам також потрібно звернути увагу на підлогу кімнати, оскільки саме там діти проводять більшу частину своєї діяльності. Ви можете вибрати ламінат, або ще краще – вінілову підлогу, яка витримає надзвичайну активність дитини.

Вибираючи між ламінатом та вініловим покриттям, враховуйте, що кімната вашої дитини – це зона з високим рухом, а настил повинен бути міцним. Ламінат – міцний матеріал, і він рідко вицвітає. Вініл ще міцніший, стійкий до подряпин і простий в монтажі.

Дизайн стелі

Правильний дизайн може зробити кімнату вашої дитини мрійливою. Оскільки стеля – це останнє, на що дивиться ваша дитина безпосередньо перед сном, вам потрібно ретельно спланувати її дизайн. Це повинно бути оформлено зі смаком і обережно.

Меблі та аксесуари: завершальний штрих

Меблі в першу чергу мають бути міцними. Далі іде тон, функціональність та безпека. У випадку з маленькими дітьми – перше, на що потрібно звернути увагу – це відсутність гострих кутів і можливості утворення дерев’яних скалок. Якщо старі меблі все ще придатні для використання, подумайте про їх освіження. Ви можете пофарбувати їх у відтінки, які відповідають колірній гамі дитячої кімнати. Для тих предметів, які потребують оббивки, перевірте, чи можете ви це зробити самостійно. Якщо ні, то обов’язково наймайте спеціаліста, якому ви можете повністю довіритись.

Меблі в дитячій, це не тільки найнеобхідніше. Ними також можна втілювати пригодницький дух

При плануванні кімнати потрібно пам’ятати, що діти дуже багато рухаються і потребують місця.

Також ви можете використовувати аксесуари, які будуть одночасно навчальними матеріалами. Наприклад, ви можете змусити уроки геометрії оживати, прикрашаючи кімнату різними формами. Суміш симетричних фігур та візерунків сприятиме розширенню уяви та творчості ваших дітей.

Висновок

Найкраща ідея дизайну дитячої кімнати – така, яка відображає дитячі мрії, амбіції та емоції, дозволяє дітям відчувати себе комфортно та безпечно.