Чорно-білий – це класичне і універсальне кольорове поєднання, яке можна включити в будь-який будинок. Незалежно від вашого почуття стилю, для вас ідеально підійде чорно-біла схема дизайну. Продовжуйте читати, щоб отримати кілька наших улюблених порад та ідей щодо чорно-білого декору будинку.

Чорно-білі ідеї та натхнення інтер’єру

Використовуйте сміливі чорно-білі візерунки.  Завдяки високому візуальному контрасту, чорно-біле – це незабутня драматична пара. Чорно-білі є ідеальними кольорами для використання у сміливих візерунках, будь то смугасті стіни, графічні шпалери або декоративні чорно-білі пластини на стіні. Мінімалістське або абстрактне чорно-біле мистецтво – це ще один спосіб посилити візуальну драму яскравим, приємним контрастом.

Включіть керамічну або вінілову плитку високого класу

Чорна плитка – прекрасне доповнення вашої кухні, будь то на стінах чи у вашому дизайні підлоги. Вражаюча, витончена, чорна підлога перетворює вашу кухню в розкішне, висококласне місце.

Як варіант – чорно-біла підлога в стилі шахмат. Хоча такий узор часто асоціюється з кухнями та ванними кімнатами, “шахова дошка” може також використовуватися у фойє, передпокої та вітальні.

Керамічні підлоги з плитки чудово підходять для вашої кухні, підвалу чи ванної кімнати, але якщо мова йде про зручність та комфорт, ми рекомендуємо вініл як  м’якший і тепліший настил під вашими ногами (особливо, якщо ви живете в більш прохолодному кліматі).

Спробуйте чорно-білий ковролін

Коли ми думаємо про чорні домашні інтер’єри, ми зазвичай малюємо щось глянсове і гладке, як ті глянцеві плитки, про які ми тільки говорили. Але не все повинно бути відшліфованим і блискучим.

Чорно-біле також може бути затишним, особливо якщо грамотно вписати в кімнату ковролін. Від блокадних геометричних квадратів до фігурних дизайнів Флер-де-Ліс, можна вибрати безліч візерунків і текстур, вносячи тепло і затишок у ваш простір, будуючи при цьому чорно-білий мотив.